Бухгалтерський облік доходів, витрат і фінансових результатів операційної діяльності підприємства

Курсова робота (код: sam351)

Предмет: фінансовий облік

Зміст

Вступ
1. Сутність та економічне значення фінансових результатів операційної діяльності підприємств
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з бухгалтерського обліку фінансових результатів операційної діяльності підприємств
3. Організаційно-економічна характеристика ТОВ "Марічка"
4. Облік витрат операційної діяльності на підприємствах ресторанного бізнесу
5. Облік доходів від операційної діяльності підприємства
6. Облік фінансових результатів операційної діяльності підприємства
7. Звітність про фінансові результати діяльності підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухобліку доходів, витрат і фінансових результатів операційної діяльності підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий облік доходів, витрат і фінансових результатів операційної діяльності"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик вміщує вступ, теорію і практику обліку, висновки і пропозиції, перелік застосованої літератури. У вступі опрацьовано актуальність обліку прибутків і збитків, з'ясовано мету і завдання курсової роботи, а також розглянуто інформаційну базу курсової роботи обліку. В теоретичній частині дослідження охарактеризовано різні напрями розвитку проблеми в загальнотеоретичному плані, роз'яснено сучасний стан бухгалтерського обліку в Україні, вивчено доктрину бухгалтерського обліку фінансових результатів підприємства, зумовлено законодавство і наукові посібники і статті, висвітлено загальні теоретичні питання стосовно об'єкта, що досліджується, наведено аналіз діяльності підприємства. В практичному розділі курсової роботи визначено організацію обліку, сформульовано нормативні документи по бухгалтерському обліку, документи з обліку доходів, витрат і фінансових результатів операційної діяльності підприємства, окреслено аналітичний і синтетичний облік, представлено формування бухгалтерської звітності, оглянуто комп'ютеризацію і автоматизацію в ході обліку. У висновках обстежено узагальнені результати дослідження обліку, а також висунуто шляхи поліпшення обліку фінансових результатів підприємства в системі ринкової економіки.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз грошових потоків підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.