Облікова політика та етапи її формування
Курсова робота (код: sam354)
Зміст
Розділ 1. Теоретичні основи формування облікової політики підприємства
1.1. Економічна сутність облікової політики підприємства1.2. Економіко-правовий аналіз та огляд нормативної бази і спеціальної літератури щодо облікової політики
Розділ 2. Формування облікової політики підприємства
2.1. Організаційно-економічна характеристика ПП «ЕЙТ-АБ»2.2. Організація бухгалтерського обліку на ПП «ЕЙТ-АБ»
2.3. Основні складові облікової політики ПП «ЕЙТ-АБ»
2.4. Облікова політика для цілей на ПП «ЕЙТ-АБ»
Розділ 3. Шляхи удосконалення облікової політики на ПП «ЕЙТ-АБ»
Висновки і пропозиціїСписок використаної літератури
Додатки
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:

відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення
Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.
В курсовій досліджені головні засади бухобліку облікової політики та етапів її формування, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.
Структура курсової роботи по проблемі
Представлена робота складає вступ, теорію і практику обліку, висновки і пропозиції, список використаних джерел. У вступі зумовлено актуальність обліку господарювання підприємств, охарактеризовано мету і завдання курсової роботи, а також окреслено наукову новизну дослідження обліку. В пунктах теорії дослідження з'ясовано різні напрями розвитку проблеми в загальнотеоретичному плані, обстежено місце і роль фінансового обліку, простежено доктрину бухгалтерського обліку діяльності підприємств, опрацьовано нормативно-правову базу, висвітлено полеміку навколо вивчаємого питання і визначення у відношенні до нього, оглянуто аналіз діяльності підприємства. В прикладному фрагменті курсової роботи висунуто організацію обліку, вивчено зарубіжний досвід та міжнародні стандарти обліку, документальне забезпечення облікової політики та етапів її формування, надано управлінський облік, розроблено генерування даних обліку в звітності, розглянуто використання новітньої техніки в процесі обліку. У висновках проаналізовано узагальнені результати дослідження обліку, а також представлено направлення щодо покращення обліку діяльності підприємств в системі ринкової економіки.