Аудит системи внутрішнього контролю підприємства

Курсова робота (код: sam367)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аудиту в системі внутрішнього контролю підприємства

1.1. Економічна характеристика системі внутрішнього контролю підприємства
1.2. Огляд нормативної бази та спеціальної літератури з питань аудиту внутрішнього контролю підприємства

Розділ 2. Організація та методика аудиту системи внутрішнього контролю підприємства

2.1. Попередня оцінка діяльності та якості звітності ТОВ "Бровари-Транс-Сервіс"
2.2. Планування аудиту системи внутрішнього контролю підприємства
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю підприємства
2.4. Формування висновків за результатами аудиту системи внутрішнього контролю підприємства

Розділ 3. Методика аудиту системи внутрішнього контролю підприємства

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю системи внутрішнього контролю підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота охоплює наступні частини: вступ, а також концептуальні основи, прикладні основи й висновок, список застосованої літератури і додатки.

В введенні розкрито вагомість тематики курсового дослідження й мету й завдання роботи, оглянуто предмети та об’єкти й інформаційну базу й методологічні прийоми й загальну характеристику дослідження.

У першій частині обстежено фінансову суть предмету дослідження, розгляд ступеню опрацювання досліджуваних проблем нашими та закордонними фахівцями, визначення і доказ вимоги свого напрямку опрацювання проблеми і огляд законодавства і бази і спеціальних джерел та надана оцінка стану конструкції управління товариства та охарактеризовані його основні дані діяльності та балансу в русі за попередні 3-4 періоди, перспективи розвитку компанії взагалі й за певними курсами і оцінку щодо ресурсів покращення ефективності роботи суб’єкта господарської діяльності.

У другій рубриці наведено планування контролю і методологію аудиту системи внутрішнього контролю підприємства і опрацьовано систему бухобліку у організації та методику внутрішньогосподарського контролювання та виведення результатів перевірки, складення звіту контролю.

В висновках і пропозиціях досліджено результати реалізованого вивчення за темою курсового дослідження й виставлені пропозиції щодо удосконалення контролю системи внутрішнього контролю підприємства.

Перелік застосованих джерел складається із матеріалів, що використовувались при вивченні тематики. По тексту роботи проставлені посилання на число літератури в реєстрі.

В додатках надані створені студентом конфігурації документів, баланс та форма №2 з фінансових звітів компанії а також оцінювальні таблиці й первинні результати аналітичних розрахунків та інші джерела, застосовані в курсовому досліджені.

Курсовик виконаний відповідно із методологією ВУЗу, де він був зданий, а також відповідно до правил міністерства освіти і науки України. За текстом надані графічні дані, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації ходу менеджменту. Дана курсова робота була вже вдало здана в провідному ВУЗі. Її можливо споживати як стандарт для створення своєї курсової роботи або для сильнішого розучування теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз грошових потоків підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.