Аудит операцій з грошовими коштами підприємства

Курсова робота (код: sam368)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні основи аудиту операцій з грошовими коштами підприємства

1.1. Економічна сутність та склад операцій з грошовими коштами на підприємствах
1.2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань аудиту операцій з грошовими коштами підприємств

Розділ 2. Організація та методика аудиту операцій з грошовими коштами підприємств

2.1. Попередня оцінка діяльності та якості звітності ПП «Акриліат-Хімкентрант»
2.2. Планування аудиту операцій з грошовими коштами підприємств
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю операцій з грошовими коштами
2.4. Методика аудиту операцій з грошовими коштами підприємств
2.5.Формування висновків за результатами аудиту операцій з грошовими коштами

Розділ 3. Методика аудиту операцій з грошовими коштами в умовах застосування комп'ютерних інформаційних систем

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю операцій з грошовими коштами підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Пропонована курсова робота розподіляється на: вступ, теоретичні частини, прикладні бази та висновок, список використаних джерел та додатки.

В вступі простежено актуальність тематики курсового проекту і мету, завдання роботи та висвітлено предмет й об’єкт й інформаційні бази і методичний спосіб та напрямки апробації дослідження.

В першій частині вивчено загальний зміст предмету роботи, аналіз міри розкриття поточних проблем нашими та закордонними фахівцями, визнання і підтвердження потреби свого напрямку опрацювання теми й оцінку права і бази та професійної літератури й надана аналітика стану конструкції керування фірми, охарактеризовані його загальні статті діяльності та балансу у динаміці за колишні три роки, перспектива розвитку суб’єкта господарської діяльності в цілому, за відокремленими сторонами, оцінювання щодо можливостей покращення ефективності роботи компанії.

У дослідному пункті простежено систему перевірки і методику контролю операцій з грошовими коштами підприємства і розроблено систему бухгалтерського обліку у фірмі, методику внутрішнього контролювання, реалізація наслідків перевірки, написання висновку перевірки.

У висновках і пропозиціях простежено наслідки зробленого вивчення за темою курсового проекту і виведені путі стосовно вдосконалення перевірки операцій з грошовими коштами підприємства.

Перелік застосованих джерел укладається з матеріалів, які використовувались при вивченні теми. За текстом роботи вставлені посилання на номер літератури у переліку.

У доповненнях показані розроблені автором форми документів, баланси та звіти про фінансові результати із фінансової звітності суб’єкта господарювання та інформативні табличні матеріали, поточні результати аналітичних обрахунків і другі матеріали, вживані в курсовому проекті.

Курсовик зроблений узгоджено з методичкою університеті, в котрому він був захищений, а також відповідно до потреб міністерства освіти і науки України. По тексту надані графічні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації ходу управління. Ця курсова робота була вже успішно здана в українському вищому навчальному закладі. Її можна споживати як зразок для виготовлення Вашої курсової роботи чи для сильнішого оволодіння теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз зобов'язань підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.