Аудит грошових коштів та стану розрахунків підприємства

Курсова робота (код: sam369)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аудиту грошових коштів та стану розрахунків підприємства

1.1. Економічна характеристика грошових коштів підприємства
1.2. Огляд нормативної бази та спеціальної літератури з питань аудиту грошових коштів підприємства

Розділ 2. Організація та методика аудиту грошових коштів та стану розрахунків підприємства

2.1. Організаційно-економічна характеристика ТОВ „Марина”
2.2.Планування аудиту грошових коштів та стану розрахунків підприємства
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю грошових коштів
2.4. Методика аудиту грошових коштів та стану розрахунків підприємства
2.5.Формування висновків за результатами проведення аудиту грошових коштів та стану розрахунків підприємства

Розділ 3. Методика аудиту грошових коштів та стану розрахунків підприємства в умовах застосування інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю грошових коштів та стану розрахунків підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит грошових коштів та стану розрахунків"Структура курсової роботи по проблемі

Пропонована курсова робота має такі розділи як вступ, теоретичні рубрики та прикладні рубрики, а також висновок, регістр вживаних джерел, а також доповнення.

В введенні охарактеризовано важливість тематики курсової роботи, мету та задачі проекту й сформульовано предмет, об’єкти і інформаційні бази і методи й отримані результати роботи.

У концептуальному розділі оцінено економічну сутність об’єкту дослідження, розгляд ступеню розробки досліджуваних питань нашими та іноземними фахівцями, визнання і доказ потреби власного напрямку дослідження питання та оцінку законодавства і бази, професійної літератури, зроблена аналітика системи структури керування фірми й оцінені його загальні дані господарювання, балансу у динаміці за останні 3-4 періоди, перспектива діяльності товариства взагалі і за деякими сторонами, оцінки відносно запасів підвищення якості поведінки суб’єкта господарської діяльності.

У дослідному пункті розглянуто організацію контролю, здійснення перевірки грошових коштів та стану розрахунків підприємства, окреслено систему бухгалтерського обліку в товаристві, методику внутрішнього контролювання та узагальнення наслідків ревізії і складання висновку контролю.

У висновку визначено наслідки проведеного досліду за замислом курсового дослідження й репрезентовані напрями відносно вдосконалення контролю грошових коштів та стану розрахунків підприємства.

Реєстр уживаних джерел збирається із матеріалів, що були використані при вивченні тематики. По тексту роботи виставлені посилання на число літератури в реєстрі.

В доповненнях представлені розроблені студентом форми документів, баланси та звіти про фінансові результати з статистичних звітів фірми та оцінювальні таблиці й поточні результати оцінювальних розрахунків і інакші джерела, застосовані у курсовій роботі.

Курсовик створений узгоджено із методичкою ВУЗу, в якому він захищався, а також узгоджено до потреб міністерства освіти і науки України. За текстом відображені графічні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації процесу менеджменту. Дійсна курсова робота була уже якісно складена в київському інституті. Її можливо вживати як шаблон для написання Вашої курсової роботи або для точнішого вивчення теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз необоротних активів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.