Аудит дотримання законодавчих та нормативних актів підприємством

Курсова робота (код: sam370)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Дотримання законодавчих та нормативних актів як об'єкт аудиторської перевірки
2. Критичний огляд нормативної бази, спеціальна та періодична література з питань аудиту дотримання законодавчих і нормативних актів
3. Організаційна економічна характеристика ТОВ «Інтер'єр-Сервіс»
4. Планування аудиту дотримання законодавчих і нормативних актів
5. Характеристика критеріїв перевірки дотримання законодавчих і нормативних актів
6. Процедури аудиту дотримання законодавчих і нормативних актів
7. Узагальнення та реалізація результатів аудиту дотримання законодавчих і нормативних актів
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю дотримання законодавчих та нормативних актів підприємством, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота містить вступ, а також концептуальні розділи, а також аналітичні розділи, висновки і пропозиції, регістр вживаних джерел й доповнення.

У передмові наведено важливість теми курсового проекту й ціль, задачі роботи і опрацьовано предмет і об’єкти і інформаційну базу й методологічні прийоми та отримані результати дослідження.

У теоретичному розділі проаналізовано економічне поняття об’єкту дослідження, оцінку міри розробки цих тем українськими та закордонними фахівцями, визнання і підтвердження потреби особистого напряму дослідження теми, оцінку правової бази і фахової літератури й висунута характеристика системи побудови управління суб’єкта господарської діяльності і охарактеризовані його основні показники господарювання й ресурсів у динаміці за останні 3-4 періоди і перспектива розвитку фірми взагалі, за певними сторонами й враження стосовно можливостей покращання ефективності роботи товариства.

В дослідній частині надано організацію контролю, методологію аудиту дотримання законодавчих та нормативних актів підприємством, представлено систему бухгалтерського обліку у підприємстві й методику внутрішнього контролю, реалізація результатів ревізії і складення висновку контролю.

У висновку оглянуто результати зробленого досліду за темою курсового дослідження та репрезентовані путі стосовно вдосконалення аудиту дотримання законодавчих та нормативних актів підприємством.

Список уживаної літератури збирається із матеріалів, що використовувались при дослідженні проблеми. За текстом курсовика виставлені посилання на число джерела у переліку.

У доповненнях надані створені студентом форми документів, баланси і форма №2 із фінансових звітів підприємства та аналітичні таблиці та загальні наслідки оцінювальних розрахунків й інакші матеріали, вживані в курсовому проекті.

Курсовик зроблений згідно з методологією інституті, в якому він захищався, а також згідно до потреб МОН України. По тексту вставлені ілюстративні дані, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації ходу керування. Дійсна курсова робота була уже благополучно здана у українському університеті. Її можливо використовувати як стандарт для написання своєї курсової роботи або для сильнішого оволодіння тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз прибутку підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.