Методика аудиту зобов'язань підприємства

Курсова робота (код: sam372)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні основи аудиту зобов'язань підприємства

1.1. Економічна сутність та склад зобов'язань на підприємствах
1.2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань аудиту зобов'язань підприємств

Розділ 2. Організація та методика аудиту зобов'язань підприємств

2.1. Попередня оцінка діяльності та якості звітності ТОВ «AN+NA»
2.2. Планування аудиту зобов'язань підприємств
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю зобов'язань
2.4. Методика аудиту зобов'язань підприємств
2.5.Формування висновків за результатами аудиту зобов'язань

Розділ 3. Методика аудиту зобов'язань в умовах застосування комп'ютерних інформаційних систем

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю зобов'язань підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Надана курсова робота включає вступ та концептуальні розділи та методичні пункти, висновки і пропозиції, список використаних джерел, додаткові матеріали.

В вступі простежено роль теми курсового дослідження й мету та задачі проекту і висунуто предмет й об’єкти, інформативні матеріали і методичні засади та напрямки апробації проекту.

У першій частині надано загальний зміст предмету курсової, аналіз міри розробки поточних тем українськими та іноземними фахівцями, визначення і доказ необхідності особистого напряму вивчення теми, характеристику нормативної основи і професіональної літератури й подана аналітика порядку побудови менеджменту підприємства, проаналізовані його основні дані діяльності й балансу в русі за попередні 3-4 періоди й можливості діяльності фірми в цілому, за конкретними сторонами та оцінювання відносно можливостей покращення ефективності роботи суб’єкта господарської діяльності.

У аналітичній частині простежено систему контролю й здійснення перевірки зобов'язань підприємства та визначено систему бухгалтерського обліку у підприємстві й методику внутрішньогосподарського контролю і виведення результатів контролю, складення звіту контролю.

В висновку представлено результати зробленого досліду за замислом курсового дослідження і показані шляхи для покращання перевірки зобов'язань підприємства.

Список використаної літератури укладається із матеріалів, що використовувались при розгляді проблеми. За текстом роботи вставлені виноски на номер джерела у переліку.

В доповненнях виставлені складені автором конфігурації документів, форма №1 та форма №2 з річної звітності підприємства та аналітичні таблиці і поточні наслідки оцінювальних розрахунків, інші джерела, використані в курсовому проекті.

Курсовик виконаний узгоджено з методикою інституті, де він захищався, а також відповідно до вимог міністерства освіти і науки України. За текстом надані ілюстративні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації ходу керування. Запропонована курсова робота була вже благополучно захищена у провідному інституті. Її можна застосовувати як шаблон для виготовлення своєї курсової роботи або для глибшого вивчення теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз фінансових результатів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.