Методика аудиту капіталу підприємства

Курсова робота (код: sam373)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аудиту в системі управління капіталом підприємства

1.1. Економічна характеристика власного та позикового капіталу підприємства ТОВ «Людмила»
1.2. Огляд нормативної бази та спеціальної літератури з питань аудиту капіталу підприємства ТОВ «Людмила»

Розділ 2. Організація та методика аудиту капіталу підприємства ТОВ «Людмила»

2.1. Попередня оцінка діяльності та якості звітності підприємства ТОВ «Людмила»
2.2. Планування аудиту капіталу на підприємстві
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю капіталу
2.4. Тестування операцій та залишків рахунків капіталу
2.5. Формування висновків за результатами аудиту капіталу підприємства

Розділ 3. Методика аудиту капіталу підприємства в умовах застосування комп'ютерних систем

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю капіталу підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Запропонована курсова робота охоплює наступні частини: преамбула і теоретичні частини й методичні бази і висновки і пропозиції, реєстр уживаної літератури й додаток.

У передмові розглянуто важливість теми курсової роботи та ціль і завдання дослідження та розглянуто предмети та об’єкт та інформаційні бази та методичні засади та отримані результати проекту.

У першому розділі розглянуто загальне поняття предмету дослідження, аналіз міри опрацювання поточних проблем вітчизняними та іноземними вченими, визнання і доведення доцільності власного напрямку дослідження питання й обстеження права і підстави й професіональної літератури і складена аналітика стану конструкції менеджменту компанії, проаналізовані його основні дані господарювання, активу і пасиву в русі за попередні три періоди й перспективи розвитку компанії загалом і за деякими сторонами, оцінку стосовно резервів підвищення ефективності роботи суб’єкта господарської діяльності.

У другому пункті оглянуто систему контролю, методологію контролю капіталу підприємства та оглянуто систему бухобліку у підприємстві, методику внутрішньогосподарського контролювання і реалізація наслідків контролю й складення висновку аудиту.

У висновках і пропозиціях охарактеризовано результати зробленого досліду за темою курсового дослідження й представлені шляхи щодо удосконалення перевірки капіталу підприємства.

Реєстр застосованих джерел укладається з матеріалів, які були використані при вивченні теми. За текстом курсовика проставлені виноски на число джерела у списку.

В доповненнях показані складені автором конфігурації документів, форма №1, звіт про сукупний дохід із фінансової звітності суб’єкта господарювання і оцінювальні таблиці а також попередні наслідки аналітичних обчислень й другі матеріали, використані в курсовому досліджені.

Курсовик написаний відповідно з методичними рекомендаціями ВУЗу, де він був зданий, а також відповідно до правил МОН України. За текстом відображені графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації ходу управління. Представлена курсова робота була уже вдало здана в українському вищому навчальному закладі. Її можна застосовувати як шаблон для створення особистої курсової роботи чи для сильнішого оволодіння тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік дебіторської заборгованості підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.