Аудит капіталу підприємства та його оптимізація

Курсова робота (код: sam374)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аудиту в системі управління капіталом підприємства

1.1. Економічна характеристика власного та позикового капіталу підприємства ТОВ «УніверсалТранзит Оіл»
1.2. Огляд нормативної бази та спеціальної літератури з питань аудиту капіталу підприємства

Розділ 2. Організація та методика аудиту капіталу підприємства

2.1. Організаційно-економічна характеристика ТОВ «УніверсалТранзит Оіл»
2.2. Планування аудиту капіталу на підприємстві
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю капіталу
2.4. Методика аудиту капіталу підприємства
2.5. Формування висновків за результатами аудиту капіталу

Розділ 3. Методика аудиту капіталу підприємства в умовах застосування новітніх інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю капіталу підприємства та його оптимізація, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота має такі розділи як преамбула, теоретичні пункти, а також аналітичні пункти, висновки і пропозиції, перелік застосованих джерел й додатки.

У преамбулі наведено вагомість тематики курсової роботи, мету і задачі роботи та простежено предмет й об’єкти і інформацію та методичні засади й отримані результати дослідження.

В теоретичній рубриці висвітлено фінансовий зміст об’єкту курсової, оцінку ступеню розробки поточних питань нашими та закордонними фахівцями, визначення і доведення потреби особистого напрямку вивчення питання та аналіз правової підстави та професіональної літератури і зроблена характеристика становища конструкції керування суб’єкта господарювання і проаналізовані його основні статті господарювання і ресурсів у динаміці за колишні 3-4 періоди й майбутнє розвитку компанії в цілому і за конкретними шляхами й оцінки стосовно ресурсів покращання якості роботи суб’єкта господарювання.

У другому пункті розглянуто планування перевірки й здійснення контролю капіталу підприємства та його оптимізація та роз'яснено систему бухобліку в фірмі й методику внутрішнього контролювання, реалізація результатів перевірки й складення висновку перевірки.

В висновках і пропозиціях представлено наслідки реалізованого досліду за концепцією курсового проекту й репрезентовані шляхи стосовно покращання аудиту капіталу підприємства та його оптимізація.

Регістр використаних джерел складається із матеріалів, що були використані при вивченні теми. По тексту роботи виставлені виноски на число літератури в реєстрі.

У додатку показані складені автором форми документів, звіт про фінансово-майновий стан, звіт про сукупний дохід з фінансових звітів суб’єкта господарської діяльності й оцінювальні таблиці та попередні наслідки оцінювальних розрахунків а також інші матеріали, застосовані у курсовій роботі.

Курсовик написаний відповідно із методологічними рекомендаціями університеті, в якому він був захищений, а також згідно до установ МОН України. По тексту відображені ілюстративні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації процесу менеджменту. Представлена курсова робота була уже вдало здана у київському інституті. Її можливо застосовувати як стандарт для написання особистої курсової роботи чи для глибшого розучування тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік грошових коштів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.