Методика аудиту кредиторської заборгованості підприємства

Курсова робота (код: sam375)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аудиту кредиторської заборгованості

1.1. Економічна сутність кредиторської заборгованості підприємства
1.2.Огляд нормативної бази та спеціальної літератури з питань аудиту кредиторської заборгованості

Розділ 2. Організація та методика аудиту кредиторської заборгованості

2.1. Попередня оцінка діяльності та якості звітності ТОВ «Папірус-Сервіс»
2.2. Планування аудиту кредиторської заборгованості
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю кредиторської заборгованості
2.4. Методика аудиту кредиторської заборгованості
2.5. Формулювання висновків за результатами аудиту кредиторської заборгованості

Розділ 3. Методика аудиту кредиторської заборгованості в умовах застосування комп'ютерних інформаційних систем.

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю кредиторської заборгованості підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит кредиторської заборгованості"Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота складається із підрозділів: введення та концептуальні пункти, аналітичні рубрики, висновки і пропозиції, реєстр використаних джерел та доповнення.

В передмові висунуто значення теми курсової роботи й мету і задачі дослідження, охарактеризовано предмети і об’єкти та інформацію та методологічні прийоми й отримані результати дослідження.

В теоретичній рубриці визначено загальну суть предмету курсової, аналіз рівня розкриття поточних питань нашими та іноземними фахівцями, визначення і обгрунтування необхідності свого напрямку опрацювання теми й обстеження правової основи і фахових джерел, складена характеристика порядку структури менеджменту підприємства, проаналізовані його головні показники господарювання і балансу у динаміці за останні три періоди й перспективи розвитку товариства загалом та за певними сторонами та оцінки щодо можливостей покращення ефективності поведінки суб’єкта господарської діяльності.

У дослідному розділі розглянуто систему перевірки та методологію перевірки кредиторської заборгованості підприємства, проаналізовано систему фінансового обліку у товаристві й методику внутрішнього контролю й виведення наслідків перевірки і створення висновку аудиту.

В висновку представлено результати зробленого опрацювання за ідеєю курсового проекту й окреслені шляхи щодо вдосконалення аудиту кредиторської заборгованості підприємства.

Регістр використаної літератури укладається з матеріалів, що були використані при вивченні тематики. По тексту курсовика вставлені виноски на номер джерела в списку.

В додатку представлені розроблені студентом форми документів, баланс і звіт про сукупний дохід з статистичних звітів фірми а також інформативні табличні матеріали, первинні результати аналітичних обчислень, інші джерела, застосовані у курсовій роботі.

Курсовик виконаний відповідно з методичкою ВИШі, в якому він захищався, а також згідно до потреб міністерства освіти і науки України. За текстом зображені графічні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації порядку менеджменту. Запропонована курсова робота була вже вдало захищена в провідному вищому навчальному закладі. Її можливо використовувати як стандарт для створення особистої курсової роботи чи для більшого розучування теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік необоротних активів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.