Аудит організації бухгалтерського обліку та облікової політики підприємства

Курсова робота (код: sam376)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні основи аудиту організації бухгалтерського обліку та облікової політики підприємства

1.1. Економічна сутність облікової політики підприємства
1.2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань аудиту організації бухгалтерського обліку та облікової політики підприємства

Розділ 2. Організація та методика аудиту організації бухгалтерського обліку та облікової політики підприємства

2.1. Попередня оцінка діяльності та якості звітності ПП «Техноконсістенс»
2.2. Планування аудиту організації бухгалтерського обліку та облікової політики підприємства
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю організації бухгалтерського обліку та облікової політики підприємства
2.4. Методика аудиту організації бухгалтерського обліку та облікової політики підприємства

Розділ 3. Методика аудиту організації бухгалтерського обліку та облікової політики підприємства в умовах застосування комп'ютерних інформаційних систем

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю організації бухгалтерського обліку та облікової політики підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Пропонована курсова робота структурується на: преамбула та концептуальні основи та аналітичні пункти та висновок, реєстр використаних джерел, а також додаткові матеріали.

У передмові з'ясовано роль тематики курсової роботи, ціль та завдання дослідження й простежено предмет та об’єкти й інформаційні бази, методичні засади, напрямки апробації проекту.

В першій рубриці визначено практичну характеристику предмету роботи, розгляд міри опрацювання досліджуваних проблем нашими та іноземними вченими, визначення і підтвердження вимоги особистого напряму опрацювання теми й аналіз законодавства і підстави й професійної літератури й висунута характеристика становища побудови управління підприємства, охарактеризовані його загальні показники господарювання та активу і пасиву у русі за колишні 3-4 періоди й можливості діяльності компанії взагалі та за деякими шляхами, оцінку відносно запасів підвищення ефективності роботи компанії.

В аналітичній рубриці сформульовано планування контролю і методику аудиту організації бухгалтерського обліку та облікової політики підприємства, опрацьовано систему фінансового обліку в товаристві і методику внутрішньогосподарського контролю, реалізація наслідків перевірки, створення висновку аудиту.

У висновку обстежено наслідки виконаного досліду за задумом курсового дослідження, показані пропозиції для удосконалення контролю організації бухгалтерського обліку та облікової політики підприємства.

Перелік уживаної літератури складається із матеріалів, що використовувались при розгляді теми. По тексту роботи проставлені виноски на число літератури у переліку.

В додатку показані розроблені автором шаблони документів, форма №1, звіт про сукупний дохід з річної звітності товариства й інформативні таблиці і поточні результати аналітичних обрахунків та інші джерела, використані в курсовій роботі.

Курсовик зроблений відповідно із методикою університеті, в котрому він був зданий, а також узгоджено до правил міністерства освіти і науки України. По тексту надані графічні дані, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації процесу управління. Дійсна курсова робота була уже благополучно здана у українському вищому навчальному закладі. Її можливо вживати як приклад для створення особистої курсової роботи чи для більшого вивчення теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит нематеріальних активів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.