Методика аудиту операційної діяльності підприємства торгівлі

Курсова робота (код: sam377)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аудиту в системі управління діяльністю підприємства

1.1. Економічна характеристика операційної діяльності
1.2. Огляд нормативної бази та спеціальної літератури з питань аудиту операційної діяльності

Розділ 2. Організація та методика аудиту операційної діяльності підприємства «Саяна кул»

2.1. Попередня оцінка діяльності та якості звітності підприємства «Саяна кул»
2.2. Планування аудиту на підприємстві
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю
2.4. Формування висновків за результатами аудиту операційної діяльності підприємства «Саяна кул»

Розділ 3. Методика аудиту операційної діяльності підприємства в умовах застосування комп'ютерних систем

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю операційної діяльності підприємства торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточна курсова робота містить вступ й теоретичні основи, методичні частини і висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури, а також доповнення.

У вступі висунуто важливість тематики курсового дослідження та ціль і завдання проекту й наведено предмети, об’єкти, інформацію та методичні засоби та отримані результати роботи.

В першому пункті сформульовано практичну характеристику об’єкту роботи, оцінку рівня опрацювання цих питань вітчизняними та закордонними науковцями, визнання і доказ доцільності особистого напрямку опрацювання питання і обстеження нормативної основи і професійних джерел, подана оцінка порядку конструкції керування підприємства і проаналізовані його основні показники діяльності і активу і пасиву у динаміці за останні три роки і можливості господарювання фірми загалом та за окремими шляхами і оцінювання щодо ресурсів покращення ефективності функціонування фірми.

У аналітичній рубриці сформульовано планування інспектування, проведення перевірки операційної діяльності підприємства торгівлі та розкрито систему бухобліку у товаристві і методику внутрішньогосподарського контролю і реалізація наслідків перевірки й написання висновку аудиту.

У висновках і пропозиціях опрацьовано наслідки виконаного опрацювання за концепцією курсової роботи й виведені напрями відносно удосконалення контролю операційної діяльності підприємства торгівлі.

Регістр уживаних джерел укладається із матеріалів, які використовувались при розгляді тематики. По тексту роботи вставлені посилання на номер джерела у реєстрі.

У додаткових матеріалах надані розроблені студентом шаблони документів, форма №1 та звіт про сукупний дохід із фінансових звітів суб’єкта господарювання, інформативні табличні матеріали та поточні наслідки аналітичних обрахунків а також інші джерела, використані у курсовому досліджені.

Курсовик написаний узгоджено із методологічними рекомендаціями університеті, в якому він був захищений, а також згідно до потреб МОН України. За текстом відображені графічні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми автоматизації порядку керування. Дана курсова робота була уже якісно здана в київському ВУЗі. Її можливо використовувати як приклад для виготовлення власної курсової роботи або для сильнішого оволодіння тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит доходів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.