Аудит результатів основної діяльності підприємства

Курсова робота (код: sam378)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аудиту в системі управління операційною діяльністю підприємства

1.1. Економічна характеристика операційної діяльності підприємства
1.2. Огляд нормативної бази та аналіз спеціальної літератури з питань аудиту операційної діяльності підприємства

Розділ 2. Організація та методика аудиту операційної діяльності

2.1. Організаційно-економічна характеристика ТОВ «Енерсіс Україна»
2.2. Планування аудиту на підприємстві операційної діяльності
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю операційної діяльності
2.4. Методика аудиту операційної діяльності
2.5. Формування висновків за результатами аудиту операційної діяльності

Розділ 3. Методика аудиту операційної діяльності підприємства в умовах застосування новітніх інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю основної діяльності підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Надана курсова робота складається із підрозділів: введення і концептуальні основи і практичні пункти, а також висновки і пропозиції, перелік використаних джерел, додаткові матеріали.

У преамбулі оцінено значення теми курсової роботи й мету та задачі роботи й розроблено предмет та об’єкт і інформативні матеріали і методи і напрямки апробації дослідження.

В теоретичному розділі представлено методичне поняття предмету дослідження, розгляд рівня розробки досліджуваних питань українськими та закордонними вченими, визнання і доказ потреби особистого напряму дослідження проблеми і обстеження законодавчої бази й спеціальних джерел, подана оцінка стану структури керування суб’єкта господарської діяльності і проаналізовані його загальні дані господарювання й ресурсів в динаміці за колишні 3-4 роки, перспективи діяльності суб’єкта господарської діяльності взагалі й за окремими напрямами й враження відносно резервів покращення ефективності поведінки суб’єкта господарської діяльності.

В другій частині досліджено складання програми інспектування і методику перевірки основної діяльності підприємства, розкрито систему бухобліку в компанії, методику внутрішнього контролювання й узагальнення результатів ревізії і написання звіту перевірки.

В висновках і пропозиціях оглянуто результати проведеного вивчення за задумом курсового дослідження й показані пропозиції щодо вдосконалення контролю основної діяльності підприємства.

Список вживаних джерел складається із матеріалів, які були використані при розгляді проблеми. По тексту роботи виставлені посилання на номер джерела в регістрі.

В додаткових матеріалах показані створені студентом шаблони документів, звіт про фінансово-майновий стан і звіт про сукупний дохід з річних звітів суб’єкта господарської діяльності і оцінювальні таблиці а також попередні наслідки оцінювальних обчислень та інші матеріали, використані в курсовій роботі.

Курсовик написаний згідно із методологією інституті, в котрому він був зданий, а також узгоджено до правил МОН України. За текстом надані ілюстративні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації ходу управління. Дійсна курсова робота була уже якісно захищена у українському вищому навчальному закладі. Її можна використовувати як зразок для виготовлення особистої курсової роботи або для глибшого розучування тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит стану бухгалтерського обліку підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.