Методика аудиту основних засобів підприємства торгівлі

Курсова робота (код: sam379)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аудиту в системі управління основними засобами підприємства

1.1. Економічна характеристика основних засобів підприємства
1.2. Огляд нормативної бази та аналіз спеціальної літератури з питань аудиту основних засобів підприємства

Розділ 2. Організація та методика аудиту основних засобів

2.1. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
2.2. Планування аудиту руху та ефективності використання основних засобів підприємства
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю основних засобів
2.4. Методика аудиту руху та ефективності використання
основних засобів
2.5. Формулювання висновків за результатами аудиту
основних засобів

Розділ 3. Особливості аудиту основних засобів підприємств в умовах використання новітніх інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю основних засобів підприємства торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит основних засобів"Структура курсової роботи по проблемі

Запропонована курсова робота охоплює наступні частини: преамбула, концептуальні частини і аналітичні рубрики, а також висновки і пропозиції, перелік використаних джерел та доповнення.

У вступі розглянуто вагомість теми курсового проекту й ціль і задачі роботи, висунуто предмети та об’єкти і інформаційну базу та методи і напрямки апробації дослідження.

В концептуальній частині сформульовано загальний зміст предмету роботи, аналіз міри розкриття цих проблем вітчизняними та закордонними ученими, визначення і доказ потреби власного напряму опрацювання проблеми і обстеження законодавства і основи та наукових джерел й висунута характеристика стану конструкції управління підприємства, оцінені його загальні дані діяльності, активу і пасиву у русі за останні 3-4 роки та перспектива розвитку товариства в цілому й за деякими напрямами і оцінки відносно запасів покращення якості роботи компанії.

В дослідному пункті окреслено систему контролю й здійснення контролю основних засобів підприємства торгівлі, проаналізовано систему фінансового обліку в підприємстві й методику внутрішнього контролю і виведення наслідків контролю й складання висновку аудиту.

У висновках і пропозиціях обстежено результати здійсненого опрацювання за задумом курсового проекту та висунуті шляхи відносно вдосконалення перевірки основних засобів підприємства торгівлі.

Реєстр використаної літератури збирається із матеріалів, що були використані при дослідженні тематики. За текстом курсовика виставлені посилання на число джерела у регістрі.

У додаткових матеріалах показані складені студентом шаблони документів, баланс і форма №2 з статистичної звітності суб’єкта господарювання й інформативні таблиці а також загальні результати оцінювальних розрахунків і другі джерела, застосовані в курсовому проекті.

Курсовик зроблений відповідно із методичкою університеті, в якому він був захищений, а також відповідно до правил міністерства освіти і науки України. По тексту вставлені ілюстративні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації процесу керування. Представлена курсова робота була уже благополучно здана в столичному університеті. Її можливо використовувати як шаблон для написання власної курсової роботи чи для більшого оволодіння теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит внутрішнього контролю підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.