Аудит первинного обліку підприємства

Курсова робота (код: sam380)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аудиту первинного обліку підприємства

1.1. Економічна характеристика первинного обліку підприємства.
1.2. Огляд нормативної бази та соціальної літератури з питань аудиту первинного обліку

Розділ 2. Організація та методика аудиту первинного обліку підприємства

2.1. Попередня оцінка діяльності та якості звітності ПАФ “Єрчики”
2.2. Планування аудиту первинного обліку підприємства
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю первинного обліку на підприємстві
2.4. Методика аудиту первинного обліку підприємства
2.5. Формулювання висновків за результатами аудиту первинного обліку

Розділ 3. Методика аудиту первинного обліку підприємства в умовах застосування комп'ютерних інформаційних систем

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю первинного обліку підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота охоплює наступні частини: передмова, концептуальні розділи й аналітичні рубрики, а також висновки і пропозиції, список уживаної літератури і додаткові матеріали.

У передмові висунуто значення тематики курсового проекту та мету та задачі проекту та сформульовано предмет, об’єкти і інформаційні бази та методологічні прийоми та отримані результати проекту.

У концептуальній частині з'ясовано загальний зміст предмету роботи, розгляд ступеню розкриття досліджуваних питань нашими та зарубіжними науковцями, визнання і обгрунтування потреби особистого напряму вивчення теми, обстеження законодавчої основи, професіональної літератури і висунута аналітика системи конструкції менеджменту компанії й оцінені його головні дані діяльності й активу і пасиву в динаміці за останні 3-4 періоди, можливості господарювання суб’єкта господарської діяльності загалом і за окремими сторонами, оцінювання відносно можливостей покращання ефективності поведінки фірми.

У дослідному пункті з'ясовано організацію інспектування й методику аудиту первинного обліку підприємства, оглянуто систему бухгалтерського обліку в компанії, методику внутрішнього контролювання та реалізація результатів перевірки й складення висновку аудиту.

У висновках і пропозиціях простежено наслідки виконаного дослідження за замислом курсової роботи та висунуті пропозиції для удосконалення аудиту первинного обліку підприємства.

Регістр уживаних джерел збирається із матеріалів, які використовувались при дослідженні тематики. По тексту курсовика вставлені посилання на номер літератури у регістрі.

В доповненнях надані розроблені студентом конфігурації документів, баланси й звіти про фінансові результати із річних звітів товариства та оцінювальні таблиці й попередні результати аналітичних обчислень а також інакші матеріали, вживані у курсовій роботі.

Курсовик зроблений відповідно із методичними рекомендаціями вищому навчальному закладі, де він був зданий, а також узгоджено до вимог міністерства освіти і науки України. По тексту представлені графічні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації ходу управління. Запропонована курсова робота була вже якісно захищена в столичному університеті. Її можливо вживати як шаблон для виготовлення своєї курсової роботи або для глибшого вивчення тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік грошових коштів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.