Аудит розрахункових операцій підприємства

Курсова робота (код: sam381)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні основи аудиту розрахункових операцій підприємства.

1.1. Економічна сутність та склад розрахункових операцій на підприємствах.
1.2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань аудиту розрахункових операцій підприємств.

Розділ 2. Організація та методика аудиту розрахункових операцій підприємств.

2.1. Попередня оцінка діяльності та якості звітності ТОВ «Аркада-Прайм».
2.2. Планування аудиту розрахункових операцій підприємств.
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю розрахункових операцій.
2.4. Методика аудиту розрахункових операцій підприємств.
2.5.Формування висновків за результатами аудиту розрахункових операцій.

Розділ 3. Методика аудиту розрахункових операцій в умовах застосування комп'ютерних інформаційних систем.

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю здійснення розрахунків підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит розрахункових операцій"Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота розподіляється на: введення, теоретичні розділи та аналітичні пункти та висновки і пропозиції, регістр вживаних джерел, додаток.

В преамбулі висвітлено значення теми курсового дослідження та мету й задачі проекту й вивчено предмет та об’єкти і інформативні матеріали, методичні засади, отримані результати проекту.

В теоретичній частині висунуто загальну характеристику об’єкту курсової, розгляд рівня розробки цих тем нашими та зарубіжними фахівцями, визначення і підтвердження потреби особистого напряму опрацювання питання, огляд законодавства і бази й професіональної літератури і висунута характеристика становища конструкції управління фірми й оцінені його загальні дані господарювання, ресурсів в динаміці за останні три роки і майбутнє господарювання товариства взагалі, за відокремленими сторонами, оцінки щодо можливостей покращання ефективності поведінки товариства.

В аудиторському розділі вивчено планування контролю та методологію аудиту здійснення розрахунків підприємства і опрацьовано систему бухгалтерського обліку в організації та методику внутрішнього контролю, виведення результатів ревізії і складення висновку контролю.

В висновках і пропозиціях розкрито наслідки зробленого вивчення за темою курсового проекту і описані напрями щодо покращення перевірки здійснення розрахунків підприємства.

Список уживаної літератури складається із матеріалів, що використовувались при вивченні тематики. По тексту курсовика виставлені виноски на номер джерела у переліку.

У додаткових матеріалах надані створені студентом форми документів, баланс й звіт про сукупний дохід із статистичної звітності підприємства, інформаційні таблиці, попередні наслідки аналітичних розрахунків та другі джерела, застосовані в курсовому досліджені.

Курсовик написаний згідно із методичними рекомендаціями інституті, де він був зданий, а також відповідно до потреб міністерства освіти і науки України. За текстом зображені ілюстративні дані, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми автоматизації процесу керування. Приведена курсова робота була уже вдало захищена в столичному університеті. Її можна вживати як стандарт для створення власної курсової роботи або для точнішого оволодіння тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит товарних операцій підприємства.

Рисунок з аудиту розрахункових операцій


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.