Аудит товарів підприємства торгівлі

Курсова робота (код: sam382)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні і методичні основи при аудиті товарів на підприємствах торгівлі

1.1. Економічна сутність та склад товарних запасів торговельного підприємства
1.2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань досліджуваної теми
1.3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства

Розділ 2. Організація і методика проведення аудиторського контролю товарних запасів в торговельному підприємстві

2.1. Організація і планування аудиту наявності і руху товарів підприємств торгівлі
2.2. Оцінка стану внутрішньогосподарського контролю та його середовища на базовому підприємстві
2.3. Методика здійснення аудиту наявності і руху товарних запасів підприємства
2.4. Застосування сучасних інформаційних технологій при здійсненні аудиту операцій з товарами
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю операцій з товарними запасами, їх надходження, оцінки, реалізації та вибуття, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточна курсова робота включає вступ, а також концептуальні розділи і аудиторські бази і висновок, перелік використаних джерел, а також додаток.

У передмові оцінено роль теми курсового дослідження й ціль і завдання дослідження і надано предмет, об’єкт, інформаційну базу і методичні засоби й наукову новизну роботи.

В концептуальному розділі опрацьовано економічний зміст предмету дослідження, розгляд міри розробки цих питань українськими та іноземними науковцями, визначення і підтвердження вимоги особистого напряму дослідження теми та перегляд нормативної бази і професійної літератури і надана оцінка системи конструкції менеджменту підприємства і охарактеризовані його головні дані господарювання й балансу у динаміці за попередні три роки та перспектива діяльності фірми взагалі та за конкретними шляхами і оцінювання стосовно можливостей покращання якості роботи товариства.

В другій рубриці розглянуто складання програми контролю, методологію перевірки операцій з товарними запасами, їх надходження, оцінки, реалізації та вибуття й роз'яснено систему фінансового обліку в фірмі й методику внутрішнього контролювання й реалізація результатів ревізії, написання звіту контролю.

У висновку проаналізовано наслідки виконаного досліду за концепцією курсової роботи і описані напрями стосовно вдосконалення аудиту операцій з товарними запасами, їх надходження, оцінки, реалізації та вибуття.

Перелік застосованої літератури укладається з матеріалів, що були використані при розгляді теми. За текстом курсовика вставлені виноски на номер літератури в реєстрі.

В додатку показані складені студентом форми документів, звіт про фінансово-майновий стан і звіти про фінансові результати із фінансової звітності підприємства і інформаційні таблиці а також поточні наслідки аналітичних розрахунків, другі матеріали, застосовані в курсовому досліджені.

Курсовик виконаний згідно з методичними рекомендаціями вищому навчальному закладі, в якому він захищався, а також узгоджено до правил міністерства освіти і науки України. За текстом зображені графічні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації порядку управління. Дана курсова робота була вже успішно складена у українському вищому навчальному закладі. Її можливо споживати як шаблон для виготовлення своєї курсової роботи чи для точнішого вивчення теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз фінансового стану підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.