Аудит результатів фінансової діяльності підприємства

Курсова робота (код: sam383)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні основи аудиту фінансової діяльності підприємства

1.1. Економічний зміст фінансової діяльності підприємства
1.2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань аудиту фінансової діяльності підприємств

Розділ 2. Організація та методика аудиту фінансової діяльності підприємств

2.1. Організаційно-економічна характеристика ТОВ «ПІІ Вітал Трейд»
2.2. Планування аудиту фінансової діяльності підприємств
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю ТОВ «ПІІ Вітал Трейд»
2.4. Методика аудиту фінансової діяльності підприємства

Розділ 3. Методика аудиту фінансової діяльності в умовах застосування комп'ютерних інформаційних систем

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю фінансової діяльності підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота включає передмова і теоретичні розділи та прикладні рубрики та висновок, список використаних джерел, а також додаткові матеріали.

В вступі висвітлено значення теми курсової роботи й мету та завдання дослідження і висвітлено предмет, об’єкт й інформативні матеріали і методичні засади і загальну характеристику роботи.

У концептуальній рубриці обстежено теоретико-методичний зміст об’єкту роботи, оцінку ступеню опрацювання досліджуваних тем нашими та закордонними науковцями, визнання і доведення доцільності власного напряму опрацювання питання та характеристику нормативної бази і спеціальних джерел та складена характеристика порядку конструкції менеджменту компанії, оцінені його основні дані діяльності і ресурсів в русі за колишні 3-4 періоди, перспектива діяльності товариства загалом та за конкретними сторонами й оцінювання стосовно резервів підвищення ефективності роботи суб’єкта господарської діяльності.

В аудиторському пункті визначено систему перевірки і проведення аудиту фінансової діяльності підприємств, висвітлено систему фінансового обліку в фірмі й методику внутрішньогосподарського контролювання та узагальнення результатів контролю, складення висновку контролю.

В висновку висунуто наслідки здійсненого досліду за концепцією курсового дослідження, висунуті пропозиції щодо покращення перевірки фінансової діяльності підприємств.

Список вживаних джерел укладається із матеріалів, що були використані при дослідженні тематики. По тексту роботи вставлені посилання на число джерела у реєстрі.

В доповненнях показані складені автором шаблони документів, форма №1 й звіти про фінансові результати із фінансової звітності компанії і аналітичні таблиці, попередні наслідки оцінювальних обчислень, інакші матеріали, вживані у курсовому проекті.

Курсовик виконаний узгоджено з методологічними рекомендаціями інституті, в котрому він був зданий, а також згідно до потреб міністерства освіти і науки України. По тексту вставлені графічні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації ходу керування. Пропонована курсова робота була вже якісно захищена в провідному вищому навчальному закладі. Її можна використовувати як приклад для виготовлення особистої курсової роботи чи для глибшого вивчення тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз фінансової звітності підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.