Методика аудиту фінансової діяльності підприємства

Курсова робота (код: sam384)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні основи аудиту фінансової діяльності підприємства

1.1. Економічний зміст фінансової діяльності підприємства
1.2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань аудиту фінансової діяльності підприємств

Розділ 2. Організація та методика аудиту фінансової діяльності підприємств

2.1. Організаційно-економічна характеристика ТОВ «Марго»
2.2. Планування аудиту фінансової діяльності підприємств
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю фінансової діяльності
2.4. Методика аудиту фінансової діяльності підприємств

Розділ 3. Методика аудиту фінансової діяльності в умовах застосування комп'ютерних інформаційних систем

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю фінансової діяльності підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Ця курсова робота розподіляється на: введення та теоретичні пункти та контрольні пункти, висновок, список вживаних джерел та додатки.

В преамбулі представлено роль теми курсової роботи та мету та завдання проекту й наведено предмети та об’єкти, інформаційні бази і методичні засоби та отримані результати дослідження.

У першому розділі досліджено теоретико-методичну характеристику предмету дослідження, оцінку ступеню розкриття досліджуваних тем нашими та зарубіжними науковцями, визначення і доказ необхідності власного напрямку дослідження теми, перегляд законодавства і основи та наукових джерел, зроблена оцінка становища структури керування суб’єкта господарювання, оцінені його головні дані діяльності, активу і пасиву у русі за колишні 3-4 періоди, перспектива господарювання суб’єкта господарської діяльності взагалі й за певними сторонами і оцінку стосовно резервів покращання якості поведінки суб’єкта господарської діяльності.

В другому пункті розроблено планування інспектування, методологію перевірки фінансової діяльності підприємств й надано систему бухобліку в фірмі та методику внутрішнього контролю та реалізація наслідків контролю і складення звіту аудиту.

В висновках і пропозиціях надано результати зробленого опрацювання за замислом курсового проекту й окреслені путі для удосконалення аудиту фінансової діяльності підприємств.

Перелік вживаної літератури складається з матеріалів, що використовувались при вивченні тематики. За текстом роботи проставлені посилання на номер літератури в списку.

У доповненнях представлені створені студентом конфігурації документів, форма №1 і звіт про фінансові результати з річної звітності товариства а також оцінювальні табличні матеріали та загальні результати оцінювальних розрахунків і інші джерела, застосовані в курсовій роботі.

Курсовик зроблений відповідно із методичкою ВИШі, в котрому він захищався, а також узгоджено до установ МОН України. По тексту надані графічні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації порядку менеджменту. Запропонована курсова робота була уже якісно складена в українському університеті. Її можливо вживати як шаблон для виготовлення особистої курсової роботи або для більшого розучування тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит витрат підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.