Облік і аудит фінансової звітності підприємства

Курсова робота (код: sam391)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретико-методологічні основи аналізу та аудиту фінансової звітності підприємства

1.1. Економічна сутність об'єкта дослідження та нормативно-правова база регулювання його обліку і аудиту
1.2. Аналіз нормативної бази і огляд літературних джерел зі складання фінансової звітності і контролю її показників
1.3. Організаційно-економічна характеристика ПП «Укртехнік»

Розділ 2. Організація та методика складання фінансової звітності

2.1. Методика складання балансу підприємства
2.2. Методика складання звіту про фінансові результати
2.3. Методика складання звіту про рух грошових коштів
2.4. Методика складання звіту про власний капітал
2.5. Методика складання приміток до фінансової звітності

Розділ 3. Методика проведення контролю фінансової звітності

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю фінансової звітності підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит фінансової звітності"Структура курсової роботи по проблемі

Дійсна курсова робота включає вступ, а також теоретичні пункти та аудиторські частини та висновок, перелік застосованої літератури, додатки.

У введенні окреслено вагомість тематики курсового дослідження і мету, завдання дослідження і надано предмет, об’єкти і інформаційні бази, методичні засоби й отримані результати дослідження.

В концептуальному пункті простежено фінансову характеристику предмету дослідження, розгляд міри опрацювання досліджуваних питань нашими та зарубіжними вченими, визначення і підтвердження необхідності свого напряму опрацювання теми й огляд законодавства і бази й професійної літератури, подана характеристика стану конструкції менеджменту товариства і охарактеризовані його основні показники діяльності і балансу в динаміці за останні 3-4 роки і майбутнє розвитку суб’єкта господарської діяльності загалом, за окремими напрямами й оцінку щодо резервів підвищення якості роботи товариства.

У методичному розділі визначено планування контролю і методологію аудиту фінансової звітності підприємства й проаналізовано систему бухобліку у фірмі, методику внутрішньогосподарського контролювання та виведення результатів контролю і складання висновку контролю.

В висновках і пропозиціях оцінено наслідки реалізованого вивчення за замислом курсового проекту і висунуті шляхи відносно покращення контролю фінансової звітності підприємства.

Перелік уживаних джерел складається із матеріалів, що використовувались при дослідженні тематики. По тексту роботи вставлені виноски на номер джерела в регістрі.

В додаткових матеріалах надані розроблені студентом конфігурації документів, баланси і звіт про фінансові результати із фінансової звітності суб’єкта господарської діяльності а також аналітичні табличні матеріали й поточні результати аналітичних розрахунків, другі джерела, використані в курсовому проекті.

Курсовик написаний відповідно із методичкою інституті, де він захищався, а також відповідно до потреб міністерства освіти і науки України. По тексту зображені графічні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації порядку керування. Приведена курсова робота була уже вдало здана в київському інституті. Її можливо вживати як зразок для написання своєї курсової роботи чи для сильнішого оволодіння теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік кредиторської заборгованості підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.