Аналіз і планування витрат підприємства

Курсова робота (код: sam401)

Предмет: економіка підприємства

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність та види витрат підприємства.
2. Основні фактори, що впливають на обсяг та склад витрат підприємства.
3. Аналіз динаміки обсягу та складу витрат підприємства .
4. Оцінка ефективності здійснення витрат підприємства .
5. Методика планування обсягу та складу витрат підприємства .
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади економіки підприємства витрат підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик має в своєму складі вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі сформульовано актуальність аналізу видатків і затрат, оцінено мету і завдання курсової роботи, а також з'ясовано наукову новизну курсової роботи з аналізу. В частині доктрини дослідження розроблено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, оглянуто теорію аналізу витрат підприємства, роз'яснено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, зумовлено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, наведено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, проаналізовано економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В практичному розділі курсової роботи простежено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, висунуто організаційно-інформаційну модель аналізу, досліджено методику загального аналізу витрат підприємства, надано розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, висвітлено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, представлено фінансову оцінку ефективності використання, визначено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках обстежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також розглянуто направлення щодо покращення аналізу витрат підприємства в нових умовах господарювання.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит прибутку підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.