Аналіз і контроль товарних операцій підприємства

Курсова робота (код: sam402)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність товарних операцій підприємств торгівлі
2. Огляд нормативної бази і спеціальної літератури з аналізу і контролю товарних операцій
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Система аналітичних показників, інформаційна база та основні методи економічного аналізу
5. Розробка та апробація методики загального аналізу товарних операцій
6. Методика факторного аналізу товарних операцій
7. Основи концепції методики контролю товарних операцій на підприємствах торгівлі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки товарних операцій підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія товарних операцій"Структура курсової роботи по проблемі

Пропонована курсова робота складається із підрозділів: преамбула та теоретичні рубрики, а також аудиторські основи та висновок, регістр вживаних джерел й додаток.

У передмові наведено роль теми курсового дослідження та ціль та завдання проекту й розроблено предмети і об’єкти та інформативні матеріали й методологічні прийоми і наукову новизну роботи.

В теоретичному пункті розроблено фінансовий зміст об’єкту роботи, розгляд рівня розкриття досліджуваних проблем українськими та закордонними науковцями, визнання і доведення вимоги власного напрямку опрацювання питання і характеристику права і підстави і професійних джерел й надана аналітика становища конструкції управління суб’єкта господарювання і проаналізовані його загальні дані діяльності й ресурсів у русі за останні 3-4 періоди і майбутнє господарювання товариства загалом і за певними сторонами та враження відносно запасів підвищення якості роботи суб’єкта господарської діяльності.

В дослідній рубриці розкрито планування інспектування й проведення перевірки товарних операцій підприємства та окреслено систему бухобліку у фірмі і методику внутрішнього контролювання та виведення наслідків контролю і написання звіту контролю.

У висновку представлено наслідки реалізованого вивчення за ідеєю курсового проекту та показані шляхи відносно покращання перевірки товарних операцій підприємства.

Список вживаної літератури збирається з матеріалів, що були використані при вивченні теми. За текстом курсовика вставлені посилання на число джерела в списку.

У додатках показані створені студентом форми документів, баланс й звіт про фінансові результати із статистичної звітності підприємства а також оцінювальні табличні матеріали, загальні наслідки оцінювальних обрахунків й інші джерела, застосовані у курсовому проекті.

Курсовик створений відповідно з методикою ВИШі, в котрому він був зданий, а також згідно до установ МОН України. По тексту надані ілюстративні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації процесу керування. Представлена курсова робота була уже успішно складена в київському ВУЗі. Її можливо вживати як стандарт для написання своєї курсової роботи чи для сильнішого розучування теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік заробітної плати підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.