Аудит основної (операційної) діяльності підприємства

Курсова робота (код: sam406)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аудиту в системі управління операційною діяльністю підприємства

1.1. Економічна характеристика операційної діяльності підприємства
1.2. Огляд нормативної бази та аналіз спеціальної літератури з питань аудиту операційної діяльності підприємства

Розділ 2. Організація та методика аудиту операційної діяльності

2.1. Організаційно-економічна характеристика ТОВ «Енерсіс Україна»
2.2. Планування аудиту на підприємстві операційної діяльності
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю операційної діяльності
2.4. Методика аудиту операційної діяльності
2.5. Формування висновків за результатами аудиту операційної діяльності

Розділ 3. Методика аудиту операційної діяльності підприємства в умовах застосування новітніх інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю основної (операційної) діяльності підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дійсна курсова робота охоплює наступні частини: преамбула й теоретичні бази, а також аудиторські розділи та висновки і пропозиції, перелік використаних джерел і додаток.

У преамбулі визначено актуальність тематики курсової роботи та мету та задачі роботи і досліджено предмет та об’єкти і інформацію та методи і отримані результати дослідження.

У концептуальному розділі опрацьовано загальну сутність об’єкту курсової, аналіз рівня розробки поточних тем вітчизняними та іноземними вченими, визнання і доказ вимоги власного напряму дослідження теми й аналіз законодавства і підстави й професійних джерел та подана аналітика порядку конструкції менеджменту суб’єкта господарської діяльності та проаналізовані його головні показники діяльності і активу і пасиву в динаміці за колишні три роки і перспективи діяльності компанії загалом та за певними шляхами та оцінювання щодо можливостей підвищення ефективності роботи товариства.

У методологічному розділі представлено систему інспектування й проведення перевірки основної (операційної) діяльності підприємства і оглянуто систему бухгалтерського обліку у товаристві, методику внутрішньогосподарського контролю, виведення результатів перевірки та складання висновку аудиту.

В висновку надано наслідки здійсненого досліду за концепцією курсової роботи і виставлені путі для покращення аудиту основної (операційної) діяльності підприємства.

Перелік уживаної літератури укладається з матеріалів, які були використані при вивченні проблеми. По тексту роботи вставлені посилання на число літератури в списку.

В доповненнях надані створені студентом конфігурації документів, форма №1 й звіт про сукупний дохід із статистичних звітів суб’єкта господарювання, інформаційні таблиці і поточні наслідки аналітичних розрахунків та інакші джерела, використані у курсовому проекті.

Курсовик написаний узгоджено із методологічними рекомендаціями інституті, в якому він був зданий, а також узгоджено до правил міністерства освіти і науки України. По тексту відображені ілюстративні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації процесу керування. Надана курсова робота була вже благополучно захищена у провідному інституті. Її можна вживати як зразок для написання Вашої курсової роботи або для сильнішого вивчення теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз прибутку підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.