Аудит наявності і руху товарів на підприємствах торгівлі

Курсова робота (код: sam407)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні основи аудиту товарів на підприємствах торгівлі

1.1. Економічна сутність та склад товарів на підприємствах торгівлі
1.2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань аудиту товарів підприємств торгівлі

Розділ 2. Організація та методика аудиту товарів на підприємствах торгівлі

2.1. Організаційно-економічна характеристика ПП „Укртехнік”
2.2. Організація і планування аудиту наявності і руху товарів підприємств торгівлі
2.3. Методика аудиту наявності і руху товарів підприємств торгівлі

Розділ 3. Застосування сучасних інформаційних технологій в аудиті наявності і руху товарів

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю наявності і руху товарів на підприємствах торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточна курсова робота розподіляється на: преамбула й теоретичні частини, практичні пункти та висновок, реєстр вживаних джерел й додатки.

У передмові проаналізовано роль теми курсового проекту та ціль, задачі дослідження та наведено предмет й об’єкт, інформаційні бази й методичний спосіб, наукову новизну дослідження.

У концептуальній частині обстежено методичний зміст предмету дослідження, оцінку ступеню розробки цих проблем вітчизняними та зарубіжними вченими, визнання і доведення необхідності власного напряму вивчення теми та оцінку законодавчої основи і спеціальної літератури й зроблена аналітика системи конструкції менеджменту суб’єкта господарської діяльності, охарактеризовані його загальні показники господарювання й ресурсів в русі за останні три роки й можливості господарювання фірми взагалі, за певними шляхами і оцінку стосовно ресурсів покращення якості функціонування суб’єкта господарювання.

У другому розділі розроблено планування контролю й методологію контролю наявності і руху товарів на підприємствах торгівлі, роз'яснено систему бухобліку у фірмі та методику внутрішнього контролю й реалізація результатів контролю і створення висновку контролю.

У висновку охарактеризовано результати проведеного опрацювання за задумом курсової роботи й окреслені напрями відносно удосконалення контролю наявності і руху товарів на підприємствах торгівлі.

Список уживаної літератури складається із матеріалів, що були використані при розгляді тематики. За текстом курсовика виставлені виноски на номер літератури у списку.

У додатках виставлені розроблені студентом шаблони документів, баланс, звіт про фінансові результати із статистичних звітів підприємства і аналітичні табличні матеріали та загальні наслідки аналітичних обчислень, інакші матеріали, застосовані в курсовому досліджені.

Курсовик створений згідно з методологічними рекомендаціями ВУЗу, в якому він був захищений, а також узгоджено до установ МОН України. За текстом відображені ілюстративні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації ходу управління. Представлена курсова робота була вже успішно захищена у столичному ВУЗі. Її можна вживати як стандарт для виготовлення своєї курсової роботи чи для сильнішого вивчення теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз товарних операцій підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.