Організація і методика аудиту фінансової діяльності підприємства

Курсова робота (код: sam408)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Роль аудиту в системі управління діяльністю суб'єкта підприємництва
2. Характеристика фінансової діяльності підприємства
3. Оцінка функціонування ТОВ «Меркурій»
4. Характеристика критеріїв аудиту фінансової діяльності підприємства
5. Методика оцінки аудиторського ризику
6. Аудиторські докази стосовно фінансової діяльності та процедури їх отримання
7. Особливості аудиту фінансової діяльності в умовах застосування комп'ютерних інформаційних систем
8. Узагальнення результатів аудиту фінансової діяльності підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю фінансової діяльності підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Надана курсова робота структурується на: преамбула, концептуальні бази та методологічні основи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури, додаткові матеріали.

У преамбулі визначено актуальність тематики курсового дослідження і ціль й задачі дослідження, висвітлено предмети і об’єкт, інформаційну базу та методи та наукову новизну роботи.

В теоретичному пункті розроблено фінансове поняття об’єкту роботи, розгляд міри опрацювання досліджуваних проблем нашими та іноземними вченими, визнання і доведення необхідності свого напрямку дослідження проблеми і огляд нормативної підстави, спеціальних джерел і висунута аналітика системи побудови керування суб’єкта господарювання й оцінені його загальні дані господарювання, активу і пасиву у динаміці за останні три періоди й майбутнє діяльності суб’єкта господарської діяльності в цілому і за конкретними шляхами та оцінку щодо можливостей покращання якості поведінки суб’єкта господарської діяльності.

В методологічній частині розглянуто організацію інспектування й методику аудиту фінансової діяльності підприємства й сформульовано систему фінансового обліку у компанії й методику внутрішньогосподарського контролю, виведення наслідків ревізії й складення звіту перевірки.

У висновку опрацьовано результати проведеного дослідження за замислом курсової роботи й висунуті напрями стосовно удосконалення перевірки фінансової діяльності підприємства.

Список вживаних джерел складається із матеріалів, які були використані при дослідженні проблеми. По тексту роботи вставлені виноски на номер джерела у реєстрі.

В доповненнях виставлені складені автором шаблони документів, баланс й форма №2 з фінансової звітності підприємства та оцінювальні таблиці та первинні наслідки оцінювальних обрахунків і інші джерела, застосовані в курсовому проекті.

Курсовик створений відповідно з методичкою ВУЗу, де він був зданий, а також узгоджено до вимог міністерства освіти і науки України. По тексту надані графічні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації ходу управління. Дана курсова робота була вже благополучно складена в провідному ВУЗі. Її можливо вживати як приклад для написання Вашої курсової роботи або для точнішого розучування теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз фінансових результатів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.