Облік і контроль фінансової звітності підприємства

Курсова робота (код: sam412)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні основи обліку і контролю фінансової звітності підприємства

1.1. Економічна сутність фінансової звітності як об'єкту обліку і контролю
1.2. Огляд нормативної бази і спеціальної літератури з обліку і аудиту фінансової звітності
1.3. Організаційно-економічна характеристика підприємства

Розділ 2. Організація та методика складання фінансової звітності

2.1. Методика складання балансу підприємства
2.2. Методика складання звіту про фінансові результати
2.3. Методика складання звіту про рух грошових коштів
2.4. Методика складання звіту про власний капітал
2.5. Методика складання приміток до фінансової звітності

Розділ 3. Методика проведення контролю фінансової звітності

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю фінансової звітності підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія фінансової звітності"Структура курсової роботи по проблемі

Надана курсова робота має такі розділи як вступ і концептуальні рубрики й практичні частини та висновок, реєстр використаних джерел і доповнення.

В вступі розкрито значення теми курсового дослідження та мету й завдання роботи та висунуто предмет, об’єкти і інформаційну базу, методичний спосіб і напрямки апробації проекту.

У концептуальному розділі оцінено методичну характеристику об’єкту курсової, аналіз міри розкриття цих тем українськими та зарубіжними фахівцями, визнання і обгрунтування необхідності власного напрямку вивчення проблеми, огляд законодавчої підстави та фахової літератури та складена аналітика системи побудови керування підприємства і охарактеризовані його основні дані господарювання і ресурсів в русі за попередні 3-4 роки та перспективи господарювання компанії в цілому, за конкретними шляхами, враження стосовно можливостей покращання якості роботи компанії.

В практичному пункті з'ясовано систему перевірки й здійснення контролю фінансової звітності підприємства й сформульовано систему бухобліку в організації і методику внутрішньогосподарського контролю та реалізація результатів контролю та створення звіту аудиту.

В висновках і пропозиціях розроблено результати реалізованого дослідження за задумом курсового проекту та окреслені напрями стосовно удосконалення контролю фінансової звітності підприємства.

Регістр використаних джерел укладається із матеріалів, що були використані при дослідженні теми. По тексту курсовика проставлені виноски на номер літератури у переліку.

В доповненнях представлені створені автором форми документів, звіт про фінансово-майновий стан і звіти про фінансові результати із фінансової звітності суб’єкта господарської діяльності, аналітичні табличні матеріали, попередні результати оцінювальних обчислень, другі матеріали, використані в курсовому проекті.

Курсовик виконаний узгоджено з методичкою інституті, в якому він захищався, а також відповідно до установ МОН України. За текстом вставлені графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації процесу менеджменту. Дійсна курсова робота була уже вдало здана у столичному вищому навчальному закладі. Її можна застосовувати як зразок для виготовлення своєї курсової роботи або для більшого пізнання тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит нематеріальних активів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.