Аналіз власного капіталу підприємства

Курсова робота (код: sam418)

Предмет: фінансовий менеджмент

Зміст

Вступ

Розділ 1. Характеристика економічної діяльності підприємства, установи організації

Розділ 2. Аналіз фінансово-господарської діяльності підприємства

Розділ 3. Аналіз власного капіталу підприємства

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового менеджменту власного капіталу підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий менеджмент власного капіталу"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота розподіляється на вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі роз'яснено актуальність аналізу джерел фінансування, представлено мету і завдання дослідження, а також з'ясовано інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В частині доктрини курсової роботи розроблено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, висвітлено теорію аналізу власного капіталу підприємства, визначено законодавчі акти і літературу з аналізу, розкрито критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, простежено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, надано головні результати діяльності суб’єкта господарювання. У наступному елементі курсової роботи сформульовано розробку і обґрунтування методики аналізу, досліджено теоретичну модель аналізу, наведено аналіз структури і динаміки власного капіталу підприємства, вивчено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, оцінено здійснення чинникового аналізу, проаналізовано економічний аналіз якості користування, висунуто вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках окреслено узагальнені результати дослідження аналізу, а також зумовлено путі, що призводять до вдосконалення аналізу власного капіталу підприємства в системі господарської діяльності.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит товарних операцій підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.