Організація і методика аудиту системи внутрішнього контролю підприємства

Курсова робота (код: sam428)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аудиту внутрішнього контролю на підприємстві

1.1. Економічна сутність внутрішнього контролю на підприємстві
1.2. Оцінка законодавчих джерел, а також спеціалізованих літератури з теми дослідження

Розділ 2. Методико-організаційні засади проведення аудиту внутрішнього контролю на підприємстві

2.1. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
2.2. Планування аудиту внутрішнього контролю на підприємстві
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю на підприємстві
2.4. Складання аудиторського висновку в результаті аудиту внутрішнього контролю на підприємстві

Розділ 3. Проведення аудиту внутрішнього контролю на підприємстві

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю внутрішньогосподарського контролю, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Ця курсова робота налічує в складі передмова й концептуальні розділи й прикладні рубрики, а також висновки і пропозиції, список застосованої літератури та додаткові матеріали.

У введенні висунуто роль тематики курсової роботи, мету і завдання дослідження, висунуто предмети та об’єкт, інформаційну базу і методи, загальну характеристику проекту.

У концептуальній рубриці обстежено фінансовий зміст предмету роботи, аналіз ступеню опрацювання поточних тем нашими та закордонними науковцями, визначення і обгрунтування необхідності власного напрямку вивчення питання і перегляд законодавства і основи й фахових джерел й зроблена характеристика стану конструкції управління фірми, оцінені його основні показники господарювання, активу і пасиву у русі за останні 3-4 роки та перспектива господарювання компанії в цілому і за конкретними курсами і оцінки щодо запасів покращення ефективності роботи суб’єкта господарської діяльності.

В другій рубриці простежено складання програми перевірки і методологію перевірки власного капіталу підприємства і окреслено систему бухобліку в організації й методику внутрішнього контролювання і виведення наслідків перевірки й складання висновку контролю.

У висновках і пропозиціях надано наслідки реалізованого дослідження за темою курсового проекту і виведені напрями щодо удосконалення контролю власного капіталу підприємства.

Регістр використаної літератури складається із матеріалів, що були використані при розгляді тематики. За текстом роботи вставлені виноски на номер джерела у регістрі.

У додатках надані створені автором конфігурації документів, форма №1 та звіт про сукупний дохід з фінансових звітів товариства а також оцінювальні табличні матеріали а також загальні наслідки оцінювальних обрахунків й інші матеріали, вживані у курсовій роботі.

Курсовик написаний узгоджено із методичкою вищому навчальному закладі, в котрому він був захищений, а також відповідно до установ міністерства освіти і науки України. За текстом представлені графічні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації процесу менеджменту. Запропонована курсова робота була вже успішно складена в провідному інституті. Її можна застосовувати як шаблон для виготовлення Вашої курсової роботи чи для точнішого вивчення тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік кредиторської заборгованості підприємства.

Рисунок з аудиту внутрішнього контролю


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.