Аудит доходів підприємства в умовах застосування комп'ютерних інформаційних систем

Курсова робота (код: sam429)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аудиту доходів підприємства

1.1. Економічна характеристика доходів підприємства
1.2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з аудиту доходів підприємства

Розділ 2. Організація та методика аудиту доходів підприємства

2.1. Організаційно-економічна характеристика підприємства
2.2. Планування аудиту доходів підприємства
2.3. Процедури аудиту доходів підприємства
2.4. Узагальнення та реалізація результатів аудиту доходів підприємства

Розділ 3. Методика аудиту доходів підприємства в умовах застосування комп'ютерних інформаційних систем

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю доходів підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Запропонована курсова робота включає преамбула та концептуальні пункти та аудиторські рубрики та висновок, перелік застосованої літератури і додаток.

В преамбулі опрацьовано вагомість тематики курсового проекту та ціль, завдання дослідження і розглянуто предмет, об’єкт і інформативні матеріали й методи й напрямки апробації дослідження.

У теоретичному пункті надано методичну сутність предмету дослідження, розгляд ступеню опрацювання досліджуваних тем українськими та закордонними вченими, визнання і обгрунтування необхідності власного напрямку дослідження проблеми і перегляд правової основи і професійних джерел, зроблена оцінка системи побудови керування суб’єкта господарської діяльності, проаналізовані його основні показники господарювання й ресурсів в русі за колишні 3-4 періоди і перспектива діяльності компанії в цілому і за конкретними напрямами та оцінювання стосовно можливостей покращання якості функціонування товариства.

У методологічному розділі наведено планування інспектування й методику контролю доходів підприємства і роз'яснено систему бухгалтерського обліку у товаристві та методику внутрішньогосподарського контролю й реалізація результатів контролю та складення звіту аудиту.

В висновку роз'яснено результати виконаного досліду за концепцією курсового проекту та окреслені путі стосовно вдосконалення аудиту доходів підприємства.

Список уживаних джерел збирається із матеріалів, які були використані при дослідженні теми. По тексту роботи вставлені посилання на номер джерела в реєстрі.

В додатках виставлені розроблені студентом конфігурації документів, звіт про фінансово-майновий стан та форма №2 із річної звітності товариства й оцінювальні таблиці та первинні наслідки аналітичних обрахунків, інакші джерела, застосовані у курсовому проекті.

Курсовик написаний згідно з методичкою інституті, де він захищався, а також узгоджено до вимог МОН України. За текстом зображені ілюстративні дані, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми автоматизації процесу менеджменту. Запропонована курсова робота була вже успішно захищена в українському вищому навчальному закладі. Її можна вживати як зразок для створення своєї курсової роботи або для точнішого оволодіння тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит матеріальних ресурсів підприємства.

Рисунок з аудиту доходів


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.