Аудит економічного потенціалу підприємства в умовах застосування комп'ютерних інформаційних систем

Курсова робота (код: sam430)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аудиту в системі управління економічним потенціалом акціонерного товариства

1.1. Економічна характеристика економічного потенціалу акціонерного товариства
1.2. Огляд нормативної бази та спеціальної літератури з питань аудиту економічного потенціалу акціонерного товариства

Розділ 2. Організація та методика аудиту економічного потенціалу акціонерного товариства

2.1. Попередня оцінка діяльності та якості звітності ПАТ "КБ "Київська Русь"
2.2. Планування аудиту економічного потенціалу акціонерного товариства
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю економічного потенціалу
2.4. Методика аудиту економічного потенціалу акціонерного товариства
2.5. Формування висновків за результатами аудиту економічного потенціалу

Розділ 3. Методика аудиту економічного потенціалу акціонерного товариства в умовах застосування комп'ютерних інформаційних систем

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю економічного потенціалу підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит економічного потенціалу"Структура курсової роботи по проблемі

Поточна курсова робота структурується на: преамбула, а також концептуальні рубрики, методологічні пункти, а також висновки і пропозиції, перелік застосованої літератури, а також додаткові матеріали.

В вступі досліджено актуальність тематики курсового проекту та ціль, задачі проекту та надано предмети й об’єкти та інформацію й методи, наукову новизну дослідження.

У концептуальній рубриці окреслено загальний зміст предмету курсової, оцінку рівня розкриття цих питань вітчизняними та зарубіжними науковцями, визначення і підтвердження необхідності власного напряму вивчення проблеми та аналіз законодавчої основи та спеціальних джерел, надана аналітика порядку конструкції менеджменту підприємства й охарактеризовані його головні дані господарювання і активу і пасиву у динаміці за останні три роки, майбутнє розвитку товариства загалом та за конкретними напрямами й враження щодо резервів підвищення якості поведінки суб’єкта господарювання.

У методологічній рубриці розглянуто планування контролю й методологію перевірки економічного потенціалу підприємства і досліджено систему бухобліку в організації й методику внутрішньогосподарського контролю та узагальнення наслідків перевірки і створення звіту перевірки.

В висновку вивчено наслідки реалізованого дослідження за задумом курсового проекту і висунуті напрями для удосконалення контролю економічного потенціалу підприємства.

Перелік уживаних джерел збирається із матеріалів, що були використані при розгляді проблеми. По тексту курсовика виставлені посилання на номер літератури у реєстрі.

У доповненнях показані складені студентом форми документів, баланс й звіт про фінансові результати із статистичних звітів суб’єкта господарської діяльності й аналітичні табличні матеріали і поточні результати аналітичних обрахунків а також інші матеріали, застосовані у курсовому досліджені.

Курсовик створений узгоджено із методологією ВИШі, в якому він захищався, а також згідно до установ МОН України. По тексту представлені графічні дані, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації ходу менеджменту. Приведена курсова робота була уже якісно захищена в українському ВУЗі. Її можна використовувати як шаблон для створення особистої курсової роботи або для сильнішого пізнання теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік, аналіз і аудит орендних операцій підприємства.

Рисунок з аудиту економічного потенціалу


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.