Аудит зобов'язань підприємства в умовах комп'ютерних інформаційних систем

Курсова робота (код: sam431)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аудиту в системі управління зобов'язань

1.1. Економічна характеристика поточних зобов'язань та їх класифікація
1.2. Огляд нормативної бази та спеціальної літератури з питань аудиту зобов'язань підприємства

Розділ 2. Організація та методика аудиту та підприємства

2.1. Попередня оцінка діяльності та якості звітності ТОВ "Укрспецполіграфія"
2.2. Планування аудиту зобов'язань підприємства
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю зобов'язань
2.4. Тестування операцій та залишків рахунків зобов'язань
2.5. Формування висновків за результатами аудиту зобов'язань

Розділ 3. Методика аудиту зобов'язань підприємства в умовах застосування комп'ютерних інформаційних систем

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю зобов'язань підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточна курсова робота містить вступ, концептуальні рубрики, аналітичні основи та висновки і пропозиції, реєстр використаної літератури і додаток.

У преамбулі вивчено важливість теми курсового дослідження і мету і задачі дослідження та простежено предмет та об’єкти і інформативні матеріали і методичні засади та напрямки апробації проекту.

У теоретичному розділі простежено методичне поняття об’єкту роботи, аналіз міри розробки досліджуваних тем вітчизняними та закордонними вченими, визнання і доказ вимоги свого напряму дослідження проблеми, характеристику законодавчої бази та професійних джерел, зроблена оцінка стану конструкції менеджменту суб’єкта господарювання та охарактеризовані його загальні показники діяльності та ресурсів у динаміці за попередні три періоди та майбутнє господарювання суб’єкта господарської діяльності в цілому та за певними курсами й враження стосовно можливостей підвищення якості поведінки фірми.

У другій частині з'ясовано організацію перевірки та проведення перевірки зобов'язань підприємства та висвітлено систему фінансового обліку в фірмі й методику внутрішньогосподарського контролю і виведення результатів ревізії та складення висновку аудиту.

В висновках і пропозиціях розроблено результати реалізованого дослідження за концепцією курсового проекту і показані шляхи для покращення контролю зобов'язань підприємства.

Реєстр вживаної літератури укладається із матеріалів, що були використані при дослідженні теми. По тексту курсовика вставлені виноски на число літератури у реєстрі.

У додатку надані створені автором конфігурації документів, баланси й форма №2 із статистичних звітів суб’єкта господарської діяльності і оцінювальні таблиці, поточні наслідки оцінювальних обчислень, другі джерела, застосовані у курсовому проекті.

Курсовик створений узгоджено з методологією ВУЗу, де він був зданий, а також згідно до установ міністерства освіти і науки України. По тексту представлені ілюстративні дані, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації ходу управління. Дійсна курсова робота була уже вдало здана в провідному інституті. Її можливо використовувати як стандарт для написання своєї курсової роботи чи для сильнішого вивчення теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит основних засобів підприємства.

Рисунок з аудиту зобов'язань


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.