Аудит інвестиційної діяльності підприємства

Курсова робота (код: sam432)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аудиту інвестиційної діяльності приватного підприємства

1.1. Економічна характеристика інвестиційної діяльності приватного підприємства
1.2. Огляд нормативної бази та спеціальної літератури з питань аудиту інвестиційної діяльності приватного підприємства

Розділ 2. Організація та методика аудиту інвестиційної діяльності приватного підприємства

2.1. Попередня оцінка діяльності та якості звітності ПП "Фаза-Н"
2.2. Планування аудиту інвестиційної діяльності приватного підприємства
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю інвестиційної діяльності приватного підприємства
2.4. Методика аудиту інвестиційної діяльності приватного підприємства
2.5. Формування висновків за результатами інвестиційної діяльності

Розділ 3. Методика аудиту інвестиційної діяльності приватного підприємства в умовах застосування інформаційних систем

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю інвестиційної діяльності підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Пропонована курсова робота має такі розділи як преамбула і теоретичні основи, методологічні частини, а також висновки і пропозиції, список використаної літератури і додаток.

В передмові оглянуто вагомість тематики курсової роботи та мету й задачі роботи та опрацьовано предмет та об’єкти й інформацію та методи й напрямки апробації проекту.

В теоретичній рубриці опрацьовано теоретико-методичне поняття предмету курсової, розгляд ступеню розробки досліджуваних питань українськими та закордонними науковцями, визначення і доведення необхідності свого напряму вивчення питання і оцінку нормативної бази, професійної літератури й надана оцінка стану структури керування фірми й охарактеризовані його основні статті господарювання й ресурсів у русі за колишні 3-4 періоди і перспективи господарювання суб’єкта господарської діяльності взагалі та за відокремленими шляхами і оцінку відносно можливостей підвищення якості функціонування суб’єкта господарської діяльності.

В аналітичному розділі вивчено планування контролю, здійснення аудиту інвестиційної діяльності підприємства й простежено систему бухгалтерського обліку у компанії і методику внутрішньогосподарського контролювання та узагальнення результатів контролю, складання висновку перевірки.

В висновках і пропозиціях охарактеризовано наслідки виконаного вивчення за темою курсової роботи й показані пропозиції відносно вдосконалення аудиту інвестиційної діяльності підприємства.

Список уживаних джерел збирається з матеріалів, що були використані при розгляді проблеми. За текстом курсовика виставлені виноски на число літератури у регістрі.

В додатку виставлені складені студентом шаблони документів, баланс, звіт про фінансові результати з фінансових звітів компанії і оцінювальні таблиці а також поточні результати оцінювальних обрахунків та інакші джерела, вживані у курсовій роботі.

Курсовик створений відповідно з методологією вищому навчальному закладі, в котрому він був захищений, а також згідно до установ міністерства освіти і науки України. За текстом вставлені графічні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації ходу менеджменту. Представлена курсова робота була уже якісно захищена в київському інституті. Її можливо вживати як стандарт для створення Вашої курсової роботи чи для глибшого оволодіння тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік фінансових результатів підприємства.

Рисунок з аудиту інвестиційної діяльності


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.