Аудит процесу інвентаризації на підприємствах в умовах застосування новітніх інформаційних технологій

Курсова робота (код: sam433)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аудиту процесу інвентаризації в системі управління діяльністю підприємства

1.1. Економічна характеристика процесу інвентаризації
1.2. Огляд нормативної бази та аналіз спеціальної літератури з питань аудиту процесу інвентаризації

Розділ 2. Організація та методика аудиту процесу інвентаризації на підприємстві оптової торгівлі

2.1. Організаційно-економічна характеристика підприємства
2.2. Планування аудиту процесу інвентаризації на підприємстві оптової торгівлі
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю на підприємстві
2.4. Методика аудиту процесу інвентаризації на підприємстві оптової торгівлі
2.5. Формування висновків за результатами аудиту процесу інвентаризації

Розділ 3. Методика аудиту процесу інвентаризації на підприємствах в умовах застосування новітніх інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю процесу інвентаризації на підприємствах, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Ця курсова робота структурується на: введення і концептуальні бази і контрольні основи та висновки і пропозиції, перелік уживаної літератури й додаток.

В передмові проаналізовано роль тематики курсового дослідження і мету й завдання роботи і простежено предмети й об’єкти, інформативні матеріали і методичні засоби і загальну характеристику роботи.

У теоретичному пункті надано економічне поняття об’єкту роботи, розгляд рівня опрацювання досліджуваних проблем вітчизняними та зарубіжними науковцями, визнання і обгрунтування доцільності свого напряму вивчення питання, аналіз законодавства і бази та фахової літератури та подана характеристика системи структури управління компанії, проаналізовані його головні показники господарювання й балансу в русі за попередні три періоди та майбутнє діяльності товариства загалом та за окремими напрямами й враження стосовно резервів покращання якості функціонування суб’єкта господарської діяльності.

У методологічній рубриці представлено планування інспектування і методологію аудиту процесу інвентаризації на підприємствах, представлено систему бухобліку в підприємстві й методику внутрішньогосподарського контролювання, узагальнення наслідків контролю та складання висновку контролю.

В висновках і пропозиціях висунуто наслідки здійсненого опрацювання за замислом курсового дослідження, описані напрями відносно вдосконалення аудиту процесу інвентаризації на підприємствах.

Список вживаних джерел укладається з матеріалів, які використовувались при вивченні теми. За текстом роботи виставлені виноски на номер джерела в реєстрі.

У додатках показані створені студентом конфігурації документів, форма №1 та звіт про сукупний дохід із фінансових звітів підприємства й інформаційні табличні матеріали й первинні наслідки аналітичних розрахунків й інші матеріали, застосовані у курсовій роботі.

Курсовик написаний згідно з методологією вищому навчальному закладі, в якому він був зданий, а також узгоджено до потреб міністерства освіти і науки України. По тексту зображені ілюстративні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації процесу менеджменту. Дана курсова робота була уже благополучно здана в українському університеті. Її можна споживати як зразок для написання Вашої курсової роботи чи для більшого розучування тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит власного капіталу підприємства.

Рисунок з аудиту процесу інвентаризації


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.