Внутрішній аудит основних засобів

Курсова робота (код: sam434)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади внутрішнього аудиту основних засобів

1.1. Сутність і необхідність внутрішнього аудиту основних засобів
1.2. Методичне забезпечення внутрішнього аудиту основних засобів

Розділ 2. Характеристика господарської діяльності ВАТ "Теофільський цукровий завод" і оцінка системи обліку

2.1. Аналіз результатів функціонування ВАТ "Теофільський цукровий завод"
2.2. Оцінка фактичного стану обліку на ВАТ "Теофільський цукровий завод"
2.3. Оцінка середовища внутрішнього контролю в ВАТ "Теофільський цукровий завод"

Розділ 3. Проведення внутрішнього аудиту ВАТ "Теофільський цукровий завод"

3.1. Планування аудиту основних засобів ВАТ "Теофільський цукровий завод"
3.2. Виконання внутрішнього аудиту основних засобів ВАТ "Теофільський цукровий завод"
3.3. Узагальнення результатів внутрішнього аудиту основних засобів ВАТ "Теофільський цукровий завод"
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю основних засобів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота складається із підрозділів: передмова і концептуальні пункти, практичні пункти та висновок, перелік використаних джерел і додаткові матеріали.

В преамбулі обстежено вагомість теми курсового дослідження, мету та задачі дослідження й вивчено предмети і об’єкти та інформацію й методи, загальну характеристику дослідження.

У концептуальній рубриці опрацьовано економічний зміст об’єкту курсової, розгляд міри розробки досліджуваних проблем нашими та іноземними фахівцями, визначення і доказ доцільності особистого напряму вивчення теми і аналіз законодавства і бази та фахових джерел й надана оцінка системи структури менеджменту суб’єкта господарювання та оцінені його основні статті діяльності, ресурсів у динаміці за попередні 3-4 періоди та можливості розвитку компанії взагалі та за окремими напрямами та враження щодо ресурсів підвищення ефективності роботи суб’єкта господарської діяльності.

У аналітичному пункті охарактеризовано планування інспектування та методологію аудиту основних засобів, оцінено систему бухгалтерського обліку в організації і методику внутрішнього контролю, виведення результатів перевірки та складення звіту контролю.

У висновку представлено результати зробленого дослідження за темою курсової роботи і виставлені путі для покращання перевірки основних засобів.

Перелік уживаної літератури складається з матеріалів, які використовувались при розгляді проблеми. За текстом курсовика вставлені виноски на число літератури в переліку.

У додаткових матеріалах надані розроблені автором конфігурації документів, звіт про фінансово-майновий стан, звіт про фінансові результати з статистичної звітності суб’єкта господарської діяльності а також інформаційні табличні матеріали і поточні результати аналітичних розрахунків, інакші джерела, використані у курсовому проекті.

Курсовик виконаний відповідно з методикою університеті, в котрому він був зданий, а також згідно до правил МОН України. За текстом відображені ілюстративні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації процесу менеджменту. Пропонована курсова робота була уже якісно захищена в українському вищому навчальному закладі. Її можна споживати як шаблон для написання власної курсової роботи або для сильнішого розучування теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит зобов'язань підприємства.

Рисунок з аудиту основних засобів


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.