Аудит розрахункових операцій в умовах застосування комп'ютерних інформаційних систем

Курсова робота (код: sam435)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні основи аудиту розрахункових операцій підприємства

1.1. Економічна сутність та склад розрахункових операцій на підприємствах
1.2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань аудиту розрахункових операцій підприємств

Розділ 2. Організація та методика аудиту розрахункових операцій підприємств

2.1. Попередня оцінка діяльності та якості звітності ТОВ «Гран-Крю»
2.2. Планування аудиту розрахункових операцій підприємств
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю розрахункових операцій
2.4. Методика аудиту розрахункових операцій підприємств
2.5.Формування висновків за результатами аудиту розрахункових операцій

Розділ 3. Методика аудиту розрахункових операцій в умовах застосування комп'ютерних інформаційних систем

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю розрахункових операцій, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит розрахункових операцій"Структура курсової роботи по проблемі

Запропонована курсова робота охоплює наступні частини: вступ та теоретичні рубрики й практичні рубрики та висновок, реєстр вживаних джерел, а також додатки.

У вступі розглянуто значення тематики курсової роботи, мету та завдання дослідження й з'ясовано предмет й об’єкт і інформаційну базу й методичні засоби й наукову новизну дослідження.

В теоретичному розділі обстежено загальну характеристику предмету дослідження, розгляд міри розкриття цих тем українськими та іноземними вченими, визначення і доказ вимоги особистого напрямку опрацювання проблеми, оцінку правової основи та фахової літератури і подана оцінка становища конструкції менеджменту суб’єкта господарювання і охарактеризовані його основні статті господарювання, балансу в динаміці за колишні 3-4 роки, перспективи діяльності компанії взагалі і за відокремленими сторонами, оцінювання відносно можливостей покращання ефективності функціонування компанії.

У другому розділі роз'яснено планування перевірки й методику аудиту розрахункових операцій та представлено систему бухгалтерського обліку в фірмі і методику внутрішньогосподарського контролювання і реалізація результатів контролю і написання звіту контролю.

У висновках і пропозиціях висвітлено наслідки зробленого опрацювання за замислом курсового дослідження й показані пропозиції для покращання контролю розрахункових операцій.

Регістр застосованої літератури складається з матеріалів, які використовувались при дослідженні тематики. За текстом роботи вставлені посилання на число джерела в переліку.

В додаткових матеріалах представлені створені автором конфігурації документів, форма №1 і звіт про фінансові результати із статистичних звітів фірми й інформаційні табличні матеріали і поточні наслідки оцінювальних розрахунків а також інші матеріали, застосовані у курсовій роботі.

Курсовик зроблений згідно з методикою ВИШі, де він був зданий, а також відповідно до потреб МОН України. За текстом вставлені ілюстративні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації ходу менеджменту. Приведена курсова робота була уже успішно здана в українському інституті. Її можна споживати як стандарт для виготовлення особистої курсової роботи або для більшого оволодіння теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік власного капіталу підприємства.

Рисунок з аудиту розрахункових операцій


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.