Аудит розрахунків підприємства з бюджетом в умовах застосування комп'ютерних інформаційних систем

Курсова робота (код: sam436)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аудиту розрахунків підприємства з бюджетом

1.1. Економічна характеристика розрахунків з бюджетом
1.2. Огляд нормативної бази та спеціальної літератури з питань аудиту розрахунків підприємства з бюджетом

Розділ 2. Організація та методика аудиту розрахунків з бюджетом

2.1. Попередня оцінка діяльності та якості звітності ТОВ «Юніторг»
2.2. Планування аудиту розрахунків підприємства з бюджетом
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю розрахунків підприємства з бюджетом
2.4. Методика аудиту розрахунків підприємства з бюджетом
2.5. Формулювання висновків за результатами аудиту розрахунків підприємства з бюджетом

Розділ 3. Методика аудиту розрахунків підприємства з бюджетом в умовах застосування комп'ютерних інформаційних систем

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю розрахунків підприємства з бюджетом, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Запропонована курсова робота включає передмова, а також теоретичні пункти й практичні основи й висновки і пропозиції, реєстр застосованих джерел і доповнення.

У вступі розглянуто актуальність тематики курсової роботи й ціль і завдання проекту та розроблено предмет і об’єкти та інформаційні бази та методи та наукову новизну дослідження.

В концептуальній рубриці окреслено загальне поняття об’єкту роботи, аналіз ступеню опрацювання досліджуваних питань вітчизняними та закордонними ученими, визнання і підтвердження необхідності свого напряму опрацювання теми та аналіз законодавства і підстави і професіональних джерел і складена аналітика стану структури менеджменту суб’єкта господарювання і оцінені його основні дані діяльності, ресурсів у русі за попередні 3-4 періоди, перспективи господарювання фірми в цілому і за відокремленими сторонами, оцінку відносно можливостей підвищення якості поведінки фірми.

В другому пункті розкрито систему перевірки і методологію контролю розрахунків підприємства з бюджетом й висвітлено систему бухгалтерського обліку у організації й методику внутрішнього контролювання й виведення результатів ревізії, написання висновку контролю.

В висновку розроблено наслідки здійсненого вивчення за ідеєю курсової роботи та представлені путі відносно покращання контролю розрахунків підприємства з бюджетом.

Перелік застосованої літератури укладається із матеріалів, що використовувались при дослідженні тематики. По тексту курсовика проставлені посилання на число джерела у переліку.

В додаткових матеріалах показані розроблені автором конфігурації документів, баланси, звіт про сукупний дохід із статистичних звітів суб’єкта господарської діяльності і аналітичні таблиці а також первинні результати аналітичних обрахунків, інші матеріали, вживані у курсовому проекті.

Курсовик створений узгоджено із методичними рекомендаціями ВИШі, де він захищався, а також згідно до вимог міністерства освіти і науки України. За текстом відображені ілюстративні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації процесу управління. Приведена курсова робота була вже якісно захищена в українському вищому навчальному закладі. Її можливо використовувати як стандарт для написання особистої курсової роботи або для глибшого пізнання теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит кредиторської заборгованості підприємства.

Рисунок з аудиту розрахунків з бюджетом


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.