Аудит системи управління підприємством в умовах застосування комп'ютерних інформаційних систем

Курсова робота (код: sam437)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аудиту системи управління підприємством

1.1. Економічна характеристика система управління підприємством
1.2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з аудиту системи управління підприємством

Розділ 2. Організація та методика аудиту матеріальних витрат підприємства

2.1. Організаційно-економічна характеристика підприємства
2.2. Планування аудиту системи управління підприємством
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю системи управління підприємством
2.4. Процедури аудиту системи управління підприємством
2.5. Узагальнення та реалізація результатів аудиту системи управління підприємством

Розділ 3. Методика аудиту системи управління підприємством в умовах застосування комп'ютерних інформаційних систем

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю системи підприємством, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота складається із підрозділів: вступ та концептуальні рубрики і прикладні розділи та висновок, список використаних джерел, додаток.

В введенні простежено вагомість теми курсової роботи і мету і завдання дослідження і визначено предмети, об’єкт та інформаційні бази й методологічні прийоми та отримані результати роботи.

В концептуальній рубриці простежено практичне поняття об’єкту дослідження, аналіз рівня опрацювання цих проблем українськими та закордонними ученими, визначення і підтвердження вимоги особистого напрямку вивчення питання і перегляд нормативної основи і професійних джерел й висунута характеристика порядку структури управління суб’єкта господарської діяльності, охарактеризовані його загальні статті господарювання, ресурсів в русі за останні 3-4 роки та майбутнє господарювання компанії взагалі, за конкретними напрямами і оцінку відносно можливостей покращання ефективності поведінки фірми.

В другому розділі окреслено складання програми інспектування, методику аудиту системи підприємством та розглянуто систему фінансового обліку у компанії і методику внутрішнього контролю й реалізація наслідків перевірки й складення висновку контролю.

У висновках і пропозиціях з'ясовано наслідки здійсненого дослідження за задумом курсового проекту і висунуті шляхи відносно покращення контролю системи підприємством.

Перелік вживаної літератури складається із матеріалів, що використовувались при дослідженні тематики. По тексту роботи проставлені виноски на число літератури у переліку.

У додаткових матеріалах виставлені складені студентом шаблони документів, звіт про фінансово-майновий стан й звіти про фінансові результати із статистичних звітів фірми й оцінювальні таблиці, попередні результати аналітичних розрахунків та інакші джерела, вживані у курсовому досліджені.

Курсовик зроблений узгоджено із методикою університеті, в якому він захищався, а також узгоджено до установ МОН України. За текстом вставлені графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми автоматизації процесу менеджменту. Ця курсова робота була уже якісно складена в столичному вищому навчальному закладі. Її можна застосовувати як стандарт для створення власної курсової роботи або для сильнішого пізнання теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит витрат на оплату праці підприємства.

Рисунок з аудиту системи управління


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.