Аудит операцій з товарними запасами підприємства торгівлі в умовах комп'ютерних інформаційних систем

Курсова робота (код: sam438)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аудиту операцій з товарними запасами підприємства в умовах комп'ютерних інформаційних систем.

1.1. Економічна характеристика аудиту операцій з товарними запасами підприємства в умовах комп'ютерних інформаційних систем.
1.2. Огляд нормативної бази та спеціальної літератури з питань аудиту операцій з товарними запасами підприємства в умовах комп'ютерних інформаційних систем.

Розділ 2. Організація та методика аудиту операцій з товарними запасами підприємства в умовах комп'ютерних інформаційних систем

2.1. Попередня оцінка діяльності та якості звітності ТОВ «Адвентіс»
2.2. Планування аудиту операцій з товарними запасами підприємства в умовах комп'ютерних інформаційних систем
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю операцій з товарними запасами
2.4 Методика аудиту операцій з товарними запасами підприємства
2.5. Формулювання висновків за результатами аудиту операцій з товарними запасами

Розділ 3. Методика аудиту операцій з товарними запасами підприємства в умовах комп'ютерних інформаційних систем

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю операцій з товарними запасами підприємства торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит операцій з товарними запасами"Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота структурується на: передмова, концептуальні розділи та прикладні бази і висновок, реєстр вживаних джерел і додатки.

У введенні розкрито значення теми курсового дослідження й мету та завдання проекту і сформульовано предмети та об’єкти, інформативні матеріали й методичний спосіб і наукову новизну роботи.

В концептуальній частині простежено методичний зміст об’єкту дослідження, розгляд ступеню розкриття поточних питань українськими та іноземними вченими, визначення і доказ доцільності власного напрямку вивчення проблеми і обстеження правової підстави, професійної літератури, зроблена аналітика системи структури менеджменту товариства, оцінені його головні показники господарювання та активу і пасиву у русі за колишні 3-4 роки і майбутнє господарювання компанії взагалі, за певними курсами та враження стосовно резервів підвищення ефективності поведінки компанії.

В практичній рубриці розглянуто організацію перевірки та методику аудиту операцій з товарними запасами підприємства торгівлі, висвітлено систему бухгалтерського обліку в компанії, методику внутрішнього контролювання й реалізація наслідків перевірки та створення висновку аудиту.

У висновку надано результати здійсненого досліду за замислом курсового дослідження й репрезентовані пропозиції відносно покращання перевірки операцій з товарними запасами підприємства торгівлі.

Перелік застосованої літератури збирається з матеріалів, які були використані при дослідженні тематики. По тексту роботи вставлені посилання на число літератури в списку.

В додатку показані складені студентом конфігурації документів, баланс, звіти про фінансові результати з річної звітності підприємства та інформативні таблиці та попередні наслідки оцінювальних розрахунків й інші матеріали, використані у курсовій роботі.

Курсовик виконаний згідно із методикою університеті, в котрому він захищався, а також узгоджено до потреб міністерства освіти і науки України. За текстом вставлені графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації ходу менеджменту. Надана курсова робота була уже вдало складена у українському інституті. Її можна застосовувати як зразок для написання Вашої курсової роботи або для точнішого оволодіння теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит прибутку підприємства.

Рисунок з аудиту операцій з товарними запасами


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.