Аудит фінансової діяльності підприємства

Курсова робота (код: sam439)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аудиту фінансової діяльності приватного підприємства

1.1. Економічна характеристика фінансової діяльності приватного підприємства
1.2. Огляд нормативної бази та спеціальної літератури з питань аудиту фінансової діяльності приватного підприємства

Розділ 2. Організація та методика аудиту фінансової діяльності приватного підприємства

2.1. Попередня оцінка діяльності та якості звітності ПП «ОПСВ»
2.2. Планування аудиту фінансової діяльності підприємства
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю фінансової діяльності
2.4. Методика аудиту фінансової діяльності приватного підприємства
2.5. Формулювання висновків за результатами аудиту фінансової діяльності приватного підприємства

Розділ 3. Методика аудиту фінансової діяльності приватного підприємства в умовах застосування комп'ютерних інформаційних систем

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю фінансової діяльності підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Ця курсова робота має такі розділи як введення і концептуальні пункти, а також методологічні розділи і висновок, реєстр застосованих джерел та додаткові матеріали.

У преамбулі висвітлено важливість теми курсового проекту, мету і задачі проекту та обстежено предмети і об’єкти і інформацію і методологічні прийоми і отримані результати дослідження.

В теоретичній частині розглянуто фінансову характеристику об’єкту курсової, розгляд міри опрацювання досліджуваних тем нашими та іноземними фахівцями, визначення і доведення потреби свого напрямку вивчення теми і характеристику права і бази і професійних джерел й подана характеристика становища структури керування компанії, охарактеризовані його головні статті діяльності, балансу у динаміці за попередні 3-4 роки, майбутнє господарювання суб’єкта господарської діяльності взагалі, за певними шляхами, враження відносно резервів підвищення якості роботи товариства.

В методологічній частині розроблено систему інспектування і проведення перевірки фінансової діяльності підприємства та проаналізовано систему бухгалтерського обліку у фірмі та методику внутрішньогосподарського контролю й реалізація наслідків контролю й написання висновку аудиту.

В висновках і пропозиціях наведено наслідки реалізованого вивчення за задумом курсової роботи, описані напрями для покращення контролю фінансової діяльності підприємства.

Список вживаної літератури складається з матеріалів, що були використані при розгляді проблеми. По тексту курсовика проставлені виноски на число джерела у переліку.

У доповненнях виставлені створені автором конфігурації документів, звіт про фінансово-майновий стан, звіт про сукупний дохід із статистичної звітності підприємства, аналітичні табличні матеріали й поточні наслідки аналітичних обчислень а також другі матеріали, використані у курсовому досліджені.

Курсовик створений відповідно з методологією вищому навчальному закладі, в якому він був зданий, а також згідно до правил МОН України. По тексту зображені графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації процесу менеджменту. Дійсна курсова робота була вже благополучно захищена в провідному ВУЗі. Її можливо споживати як зразок для виготовлення власної курсової роботи або для більшого розучування тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік заробітної плати підприємства.

Рисунок з аудиту фінансової діяльності


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.