Методика аудиту фінансової діяльності в умовах застосування комп'ютерних інформаційних систем

Курсова робота (код: sam440)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аудиту фінансової діяльності підприємства

1.1. Економічний зміст фінансової діяльності підприємства
1.2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань аудиту фінансової діяльності підприємств

Розділ 2. Організація та методика аудиту фінансової діяльності підприємств

2.1. Організаційно-економічна характеристика ДП "Преса"
2.2. Планування аудиту фінансової діяльності підприємств
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю ДП "Преса"
2.4. Методика аудиту фінансової діяльності підприємства

Розділ 3. Методика аудиту фінансової діяльності в умовах застосування комп'ютерних інформаційних систем

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю фінансової діяльності, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточна курсова робота включає вступ, а також теоретичні пункти й практичні основи і висновок, список застосованих джерел й додаткові матеріали.

У преамбулі простежено роль теми курсового дослідження та мету, задачі роботи і розроблено предмет, об’єкт, інформацію, методологічні прийоми й отримані результати проекту.

У першій рубриці опрацьовано теоретико-методичний зміст предмету курсової, аналіз рівня розробки досліджуваних питань українськими та іноземними фахівцями, визначення і підтвердження доцільності свого напрямку вивчення питання й аналіз правової підстави і спеціальної літератури та подана характеристика порядку побудови керування суб’єкта господарювання і охарактеризовані його загальні дані діяльності, активу і пасиву у русі за попередні три роки, майбутнє господарювання товариства взагалі й за відокремленими шляхами та враження відносно резервів підвищення ефективності поведінки фірми.

В дослідній рубриці обстежено систему перевірки й проведення аудиту фінансової діяльності, визначено систему бухгалтерського обліку у підприємстві та методику внутрішнього контролювання та узагальнення наслідків перевірки й написання звіту перевірки.

В висновках і пропозиціях розкрито результати здійсненого вивчення за темою курсового дослідження й репрезентовані шляхи стосовно вдосконалення контролю фінансової діяльності.

Список застосованої літератури складається із матеріалів, що були використані при вивченні проблеми. За текстом курсовика виставлені посилання на число літератури у реєстрі.

В додатку виставлені складені студентом шаблони документів, звіт про фінансово-майновий стан і форма №2 з статистичної звітності фірми й інформаційні табличні матеріали й первинні наслідки оцінювальних обчислень і другі джерела, використані в курсовому проекті.

Курсовик створений згідно з методикою ВИШі, де він був зданий, а також згідно до потреб міністерства освіти і науки України. По тексту представлені графічні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми автоматизації порядку керування. Представлена курсова робота була вже якісно складена у столичному інституті. Її можна вживати як приклад для виготовлення Вашої курсової роботи або для точнішого розучування теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз грошових потоків підприємства.

Рисунок з аудиту фінансової діяльності


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.