Аудит фінансового стану комерційного банку в умовах застосування інформаційних систем

Курсова робота (код: sam441)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аудиту фінансового стану комерційного банку

1.1. Економічна характеристика фінансового стану комерційного банку
1.2. Огляд нормативної бази та спеціальної літератури з питань аудиту фінансового стану комерційного банку

Розділ 2. Організація та методика аудиту фінансового стану комерційного банку

2.1. Попередня оцінка діяльності та якості звітності ПАТ "Ощадбанк"
2.2. Планування аудиту фінансового стану комерційного банку
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю фінансового стану комерційного банку
2.4. Методика аудиту фінансового стану комерційного банку
2.5. Формування висновків за результатами аудиту фінансового стану комерційного банку

Розділ 3. Методика аудиту фінансового стану комерційного банку в умовах застосування інформаційних систем

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю фінансового стану комерційного банку, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота охоплює наступні частини: преамбула, а також концептуальні пункти, а також аудиторські пункти, а також висновок, реєстр застосованої літератури та додатки.

У введенні оглянуто вагомість теми курсового проекту і ціль і задачі проекту і досліджено предмети та об’єкти та інформативні матеріали і методичний спосіб й загальну характеристику дослідження.

У першій частині обстежено практичну сутність об’єкту роботи, розгляд ступеню розкриття цих питань нашими та іноземними вченими, визнання і доведення вимоги власного напрямку вивчення питання і обстеження права і основи та професіональної літератури і висунута оцінка стану побудови керування компанії, охарактеризовані його основні показники діяльності і балансу в русі за колишні три періоди та перспективи діяльності фірми загалом та за деякими шляхами та оцінку відносно можливостей покращання ефективності поведінки товариства.

В другому розділі оглянуто складання програми контролю і методологію контролю фінансового стану комерційного банку і сформульовано систему фінансового обліку в компанії і методику внутрішньогосподарського контролювання і виведення результатів контролю і створення висновку контролю.

В висновку обстежено наслідки виконаного дослідження за ідеєю курсового проекту, репрезентовані пропозиції щодо покращення аудиту фінансового стану комерційного банку.

Перелік використаної літератури складається із матеріалів, що були використані при дослідженні тематики. За текстом роботи вставлені посилання на номер літератури у регістрі.

У додатку показані складені студентом шаблони документів, звіт про фінансово-майновий стан, звіт про сукупний дохід з річних звітів суб’єкта господарської діяльності, інформаційні табличні матеріали й загальні результати оцінювальних розрахунків та другі джерела, застосовані в курсовому проекті.

Курсовик написаний згідно із методологічними рекомендаціями вищому навчальному закладі, в котрому він був зданий, а також згідно до потреб міністерства освіти і науки України. За текстом надані графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації процесу управління. Ця курсова робота була вже вдало складена у українському вищому навчальному закладі. Її можна використовувати як зразок для написання Вашої курсової роботи або для сильнішого пізнання тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз зобов'язань підприємства.

Рисунок з аудиту фінансового стану комерційного банку


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.