Аудит фінансової стійкості і платоспроможності акціонерних товариств в умовах комп'ютерних інформаційних систем

Курсова робота (код: sam442)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аудиту фінансової стійкості і платоспроможності акціонерних товариств

1.1. Економічна характеристика фінансової стійкості і платоспроможності акціонерних товариств
1.2. Огляд нормативної бази та спеціальної літератури з питань аудиту фінансової стійкості і платоспроможності акціонерних товариств

Розділ 2. Організація та методика аудиту фінансової стійкості і платоспроможності акціонерних товариств

2.1. Попередня оцінка діяльності та якості звітності ПАТ «Арсенал-торг»
2.2. Планування аудиту фінансової стійкості і платоспроможності акціонерних товариств
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю фінансової стійкості і платоспроможності акціонерних товариств
2.4 Методика аудиту фінансової стійкості і платоспроможності акціонерних товариств
2.5. Формулювання висновків за результатами аудиту фінансової стійкості і платоспроможності

Розділ 3. Методика аудиту фінансової стійкості і платоспроможності акціонерних товариств в умовах комп'ютерних інформаційних систем

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю фінансової стійкості і платоспроможності акціонерних товариств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит фінансової стійкості і платоспроможності"Структура курсової роботи по проблемі

Запропонована курсова робота структурується на: передмова, концептуальні розділи і методологічні бази, а також висновок, реєстр уживаної літератури, додатки.

В введенні оглянуто роль тематики курсового дослідження та мету й завдання проекту та оцінено предмети й об’єкт й інформативні матеріали й методичні засоби, загальну характеристику дослідження.

У першій рубриці оцінено практичну сутність предмету дослідження, оцінку міри розробки досліджуваних проблем нашими та зарубіжними ученими, визначення і обгрунтування доцільності особистого напрямку дослідження проблеми та характеристику права і підстави та фахових джерел й надана оцінка становища побудови управління суб’єкта господарювання та охарактеризовані його головні показники діяльності, балансу у динаміці за колишні 3-4 періоди, можливості діяльності суб’єкта господарської діяльності в цілому й за деякими шляхами й оцінювання відносно ресурсів покращання якості функціонування компанії.

У дослідній рубриці обстежено планування контролю й здійснення аудиту фінансової стійкості і платоспроможності акціонерних товариств та обстежено систему бухобліку в підприємстві та методику внутрішньогосподарського контролю і виведення результатів контролю й створення звіту контролю.

У висновку висвітлено наслідки здійсненого опрацювання за концепцією курсового дослідження та показані пропозиції щодо покращення перевірки фінансової стійкості і платоспроможності акціонерних товариств.

Список використаних джерел укладається із матеріалів, що використовувались при дослідженні тематики. За текстом курсовика проставлені виноски на число літератури в переліку.

У додаткових матеріалах показані складені студентом конфігурації документів, баланс і звіти про фінансові результати із фінансових звітів суб’єкта господарювання а також аналітичні таблиці а також поточні наслідки аналітичних обчислень, інакші матеріали, застосовані у курсовій роботі.

Курсовик зроблений узгоджено з методичними рекомендаціями інституті, в котрому він був зданий, а також узгоджено до правил МОН України. По тексту надані графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації порядку управління. Ця курсова робота була вже якісно складена у українському ВУЗі. Її можливо використовувати як зразок для створення Вашої курсової роботи або для глибшого розучування теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз необоротних активів підприємства.

Рисунок з аудиту фінансової стійкості і платоспроможності


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.