Контроль матеріальних оборотних активів торговельних підприємств

Курсова робота (код: kr001)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність матеріальних оборотних активів торговельних підприємств
2. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з контролю матеріальних оборотних активів торговельних підприємств
3. Дослідження діяльності підприємства, на матеріалах якого виконується робота
4. Організаційна стадія контролю матеріальних оборотних активів торговельних підприємств
5. Методика контролю матеріальних оборотних активів торговельних підприємств
6. Автоматизація контролю матеріальних оборотних активів торговельних підприємств
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю матеріальних оборотних активів торговельних підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота охоплює наступні частини: введення, теоретичні бази та прикладні основи й висновок, перелік застосованих джерел і додатки.

В вступі сформульовано вагомість теми курсової роботи й мету і завдання проекту й вивчено предмет, об’єкти й інформаційну базу і методичні засоби й наукову новизну дослідження.

В першій частині розглянуто практичне поняття об’єкту дослідження, аналіз міри розкриття поточних тем вітчизняними та іноземними науковцями, визнання і обгрунтування доцільності свого напряму опрацювання теми та обстеження правової підстави, наукової літератури й складена аналітика стану побудови менеджменту підприємства та проаналізовані його загальні дані господарювання й ресурсів в динаміці за попередні 3-4 роки і перспектива господарювання фірми взагалі й за конкретними сторонами та оцінки стосовно резервів покращення якості роботи суб’єкта господарської діяльності.

В практичному пункті окреслено організацію контролю й проведення контролю матеріальних оборотних активів торговельних підприємств й вивчено систему бухгалтерського обліку в товаристві, методику внутрішньогосподарського контролювання й узагальнення результатів перевірки, складення звіту перевірки.

У висновку простежено наслідки здійсненого досліду за задумом курсової роботи та висунуті шляхи щодо вдосконалення аудиту матеріальних оборотних активів торговельних підприємств.

Реєстр вживаної літератури збирається з матеріалів, що використовувались при вивченні проблеми. За текстом роботи проставлені посилання на число літератури в переліку.

В додаткових матеріалах представлені розроблені студентом конфігурації документів, баланси і форма №2 із річної звітності суб’єкта господарської діяльності та оцінювальні таблиці а також загальні результати оцінювальних обрахунків та інші матеріали, застосовані у курсовій роботі.

Курсовик створений відповідно з методологією інституті, в котрому він захищався, а також згідно до вимог МОН України. По тексту надані графічні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації процесу управління. Приведена курсова робота була уже успішно здана в українському інституті. Її можна споживати як приклад для виготовлення своєї курсової роботи чи для сильнішого пізнання теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз товарних операцій підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.