Контроль доходів та фінансування в установах охорони здоров'я

Курсова робота (код: kr002)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Сутність доходів та фінансування в установах охорони здоров'я як об'єкту контролю і ревізії
2. Характеристика законодавчої бази і огляд літератури з контролю і ревізії доходів та фінансування в установах охорони здоров'я
3. Організаційно-економічна характеристика базової бюджетної установи
4. Організаційний етап контролю і ревізії доходів та фінансування в установах охорони здоров'я
5. Методика контролю і ревізії доходів та фінансування в установах охорони здоров'я
6. Акт контролю і ревізії та методика його складання
7. Автоматизація контролю і ревізії доходів та фінансування в установах охорони здоров'я
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю доходів та фінансування в установах охорони здоров'я, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Ця курсова робота має такі розділи як вступ і концептуальні частини й методологічні бази, висновок, реєстр застосованих джерел, додаток.

У передмові висвітлено вагомість теми курсового проекту і ціль і задачі дослідження й оглянуто предмети, об’єкти й інформацію і методичний спосіб, отримані результати дослідження.

У концептуальній рубриці досліджено методичне поняття об’єкту курсової, оцінку міри розробки досліджуваних тем вітчизняними та іноземними фахівцями, визначення і доказ необхідності особистого напрямку дослідження проблеми та аналіз законодавчої основи, фахових джерел і висунута характеристика стану побудови менеджменту компанії та проаналізовані його основні дані господарювання та активу і пасиву в русі за колишні 3-4 роки й перспективи діяльності компанії взагалі, за відокремленими шляхами та оцінку щодо запасів покращення ефективності функціонування товариства.

В методологічному розділі представлено планування контролю й методику перевірки доходів та фінансування в установах охорони здоров'я та оглянуто систему фінансового обліку в товаристві, методику внутрішньогосподарського контролювання і виведення наслідків перевірки й складення висновку аудиту.

У висновках і пропозиціях висунуто результати здійсненого дослідження за задумом курсової роботи й висунуті напрями відносно покращення перевірки доходів та фінансування в установах охорони здоров'я.

Список використаних джерел складається із матеріалів, що використовувались при вивченні проблеми. По тексту курсовика вставлені виноски на номер джерела у переліку.

У доповненнях виставлені створені автором конфігурації документів, баланси й звіт про фінансові результати з річної звітності компанії а також інформативні табличні матеріали й загальні результати аналітичних розрахунків, другі матеріали, вживані в курсовій роботі.

Курсовик створений відповідно з методикою ВИШі, де він був зданий, а також згідно до вимог міністерства освіти і науки України. По тексту зображені графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми автоматизації ходу менеджменту. Приведена курсова робота була вже вдало складена у українському університеті. Її можливо застосовувати як зразок для створення власної курсової роботи чи для точнішого пізнання теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз фінансових результатів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.