Контроль товарних операцій торговельного підприємства

Курсова робота (код: kr003)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Значення контролю товарних операцій торговельного підприємства в системі управління підприємством
2. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з контролю товарних операцій торговельного підприємства
3. Аналіз основних показників діяльності базового підприємства
4. Організація і планування контролю товарних операцій торговельного підприємства
5. Ревізія товарних операцій торговельного підприємства в системі контролю підприємства
6. Застосування комп'ютерної техніки в умовах контролю товарних операцій торговельного підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю товарних операцій торговельного підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія товарних операцій"Структура курсової роботи по проблемі

Ця курсова робота містить передмова та теоретичні частини, прикладні пункти та висновок, реєстр використаної літератури та додаткові матеріали.

У вступі надано значення тематики курсового проекту та ціль та завдання проекту та розкрито предмети, об’єкти, інформаційні бази і методологічні прийоми й наукову новизну проекту.

В концептуальному розділі проаналізовано фінансове поняття предмету дослідження, аналіз міри розкриття поточних проблем українськими та іноземними ученими, визначення і обгрунтування вимоги особистого напряму опрацювання проблеми й огляд законодавчої бази та спеціальної літератури та зроблена аналітика стану побудови керування суб’єкта господарської діяльності й проаналізовані його основні статті господарювання й активу і пасиву у динаміці за попередні три роки та перспектива розвитку суб’єкта господарської діяльності взагалі й за певними курсами і враження стосовно можливостей підвищення ефективності функціонування фірми.

В методологічній частині простежено планування інспектування та методологію аудиту товарних операцій торговельного підприємства та з'ясовано систему бухобліку у компанії і методику внутрішнього контролю й узагальнення результатів контролю, складення висновку перевірки.

В висновку визначено результати зробленого опрацювання за темою курсового дослідження та представлені напрями відносно вдосконалення аудиту товарних операцій торговельного підприємства.

Список застосованої літератури укладається із матеріалів, що використовувались при вивченні проблеми. За текстом роботи проставлені виноски на номер джерела у списку.

У доповненнях надані створені студентом шаблони документів, форма №1 і звіт про фінансові результати із статистичних звітів підприємства й аналітичні табличні матеріали а також поточні наслідки оцінювальних обчислень а також другі джерела, застосовані у курсовому досліджені.

Курсовик написаний згідно із методикою вищому навчальному закладі, в якому він був захищений, а також згідно до потреб міністерства освіти і науки України. По тексту відображені ілюстративні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації процесу менеджменту. Дана курсова робота була вже успішно здана у київському вищому навчальному закладі. Її можна використовувати як зразок для створення Вашої курсової роботи або для сильнішого оволодіння теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік дебіторської заборгованості підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.