Контроль операцій з грошовими коштами бюджетної установи

Курсова робота (код: kr004)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика операцій з грошовими коштами бюджетної установи
2. Нормативно-правове регулювання контролю і ревізії операцій з грошовими коштами бюджетної установи та огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базової бюджетної установи
4. Організація контролю і ревізії операцій з грошовими коштами бюджетної установи
5. Контроль і ревізія операцій з грошовими коштами бюджетної установи
6. Узагальнюючий етап контролю і ревізії операцій з грошовими коштами бюджетної установи
7. Проведення контролю і ревізії операцій з грошовими коштами бюджетної установи в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю операцій з грошовими коштами бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Запропонована курсова робота має такі розділи як введення, теоретичні частини та аналітичні розділи і висновок, регістр використаних джерел й додатки.

В преамбулі представлено актуальність тематики курсової роботи, ціль й задачі дослідження та охарактеризовано предмети й об’єкт, інформаційні бази і методичні засоби й отримані результати проекту.

У першій частині проаналізовано методичний зміст об’єкту роботи, розгляд рівня розробки досліджуваних проблем вітчизняними та зарубіжними вченими, визнання і доказ вимоги власного напрямку опрацювання проблеми і перегляд права і бази й професіональних джерел, висунута характеристика стану побудови керування фірми та оцінені його загальні дані господарювання й балансу у русі за попередні 3-4 роки і майбутнє діяльності товариства взагалі та за конкретними шляхами і враження щодо резервів покращення ефективності роботи фірми.

В аудиторському розділі з'ясовано організацію перевірки і методику контролю операцій з грошовими коштами бюджетної установи, оцінено систему фінансового обліку в компанії і методику внутрішнього контролювання, реалізація наслідків перевірки, написання висновку аудиту.

У висновку розроблено результати здійсненого вивчення за темою курсового дослідження, окреслені путі щодо вдосконалення аудиту операцій з грошовими коштами бюджетної установи.

Реєстр уживаної літератури складається із матеріалів, які використовувались при дослідженні проблеми. За текстом роботи виставлені виноски на число джерела у переліку.

В додатках показані складені автором шаблони документів, звіт про фінансово-майновий стан й форма №2 з фінансових звітів суб’єкта господарської діяльності, інформативні табличні матеріали й попередні результати оцінювальних обрахунків й інші матеріали, застосовані у курсовому проекті.

Курсовик виконаний узгоджено із методичкою вищому навчальному закладі, де він був зданий, а також узгоджено до вимог міністерства освіти і науки України. За текстом зображені графічні дані, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації процесу менеджменту. Запропонована курсова робота була уже благополучно захищена в київському ВУЗі. Її можливо застосовувати як приклад для написання Вашої курсової роботи чи для точнішого оволодіння тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік грошових коштів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.