Контроль використання майна бюджетної установи

Курсова робота (код: kr005)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Поняття та класифікація використання майна бюджетної установи
2. Нормативно-правове регулювання контролю і ревізії використання майна бюджетної установи та огляд спеціальної літератури
3. Аналіз діяльності бюджетної установи, на базі якої виконується курсова робота
4. Планування контролю і ревізії використання майна бюджетної установи в органах ДКРС
5. Дослідний етап контролю і ревізії використання майна бюджетної установи
6. Акт контролю і ревізії та методика його складання
7. Проведення контролю і ревізії використання майна бюджетної установи в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю використання майна бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія використання майна"Структура курсової роботи по проблемі

Дійсна курсова робота охоплює наступні частини: введення, теоретичні пункти і аудиторські пункти, а також висновок, регістр уживаної літератури і додаткові матеріали.

В вступі з'ясовано актуальність теми курсового дослідження й ціль, завдання дослідження і розроблено предмет і об’єкти та інформативні матеріали та методологічні прийоми й наукову новизну дослідження.

У концептуальному розділі з'ясовано економічну суть предмету дослідження, розгляд міри розкриття цих тем нашими та зарубіжними науковцями, визнання і підтвердження доцільності особистого напрямку опрацювання питання, обстеження законодавчої підстави й професіональних джерел і подана аналітика становища структури менеджменту суб’єкта господарювання й проаналізовані його головні показники господарювання, балансу в динаміці за попередні 3-4 роки та можливості діяльності компанії загалом й за певними сторонами і оцінки стосовно можливостей покращення ефективності функціонування товариства.

У методологічному пункті оцінено організацію інспектування, проведення перевірки використання майна бюджетної установи й з'ясовано систему бухобліку у товаристві і методику внутрішнього контролювання та виведення наслідків контролю, створення звіту аудиту.

В висновку оцінено наслідки здійсненого вивчення за концепцією курсового дослідження та показані пропозиції щодо покращання аудиту використання майна бюджетної установи.

Регістр вживаної літератури укладається із матеріалів, які були використані при розгляді проблеми. По тексту курсовика проставлені посилання на номер джерела у списку.

У додаткових матеріалах представлені розроблені автором форми документів, форма №1, форма №2 з статистичної звітності компанії та інформаційні таблиці а також первинні результати оцінювальних розрахунків а також другі матеріали, використані в курсовому проекті.

Курсовик виконаний відповідно із методичними рекомендаціями ВУЗу, в якому він захищався, а також узгоджено до правил міністерства освіти і науки України. По тексту зображені ілюстративні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації ходу управління. Дійсна курсова робота була уже вдало захищена в українському вищому навчальному закладі. Її можливо використовувати як приклад для виготовлення Вашої курсової роботи або для глибшого розучування теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік необоротних активів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.