Контроль і ревізія фінансового стану бюджетної установи

Курсова робота (код: kr006)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика фінансового стану бюджетної установи
2. Законодавче регламентування контролю і ревізії фінансового стану бюджетної установи і аналіз спеціальної літератури
3. Організаційна структура і оцінка діяльності бюджетної установи
4. Планування контролю і ревізії фінансового стану бюджетної установи в органах ДКРС
5. Методика контролю і ревізії фінансового стану бюджетної установи
6. Узагальнення і реалізація результатів контролю і ревізії фінансового стану бюджетної установи
7. Використання комп'ютерної техніки в процесі проведення контролю і ревізії фінансового стану бюджетної установи
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю фінансового стану бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія фінансового стану"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота охоплює наступні частини: вступ, а також концептуальні рубрики, а також методичні рубрики, а також висновки і пропозиції, перелік уживаної літератури і додаток.

В преамбулі опрацьовано значення теми курсової роботи та ціль й задачі роботи та розроблено предмети, об’єкт та інформацію і методи й напрямки апробації проекту.

В теоретичному розділі представлено теоретико-методичну сутність предмету роботи, оцінку рівня опрацювання досліджуваних питань нашими та іноземними фахівцями, визначення і доказ потреби власного напрямку опрацювання проблеми та аналіз права і підстави і спеціальних джерел та надана характеристика становища побудови управління компанії й оцінені його загальні дані господарювання, ресурсів в динаміці за попередні 3-4 роки, майбутнє розвитку фірми в цілому і за деякими сторонами, оцінювання відносно резервів покращання ефективності функціонування суб’єкта господарської діяльності.

У аналітичній рубриці опрацьовано планування інспектування й здійснення перевірки фінансового стану бюджетної установи та досліджено систему фінансового обліку у підприємстві, методику внутрішнього контролю й виведення наслідків перевірки і складання висновку перевірки.

В висновку висунуто результати проведеного дослідження за задумом курсової роботи, репрезентовані путі для вдосконалення контролю фінансового стану бюджетної установи.

Реєстр використаних джерел збирається із матеріалів, які були використані при розгляді теми. По тексту роботи вставлені посилання на число джерела у реєстрі.

В доповненнях показані створені студентом шаблони документів, баланс, звіт про фінансові результати з річних звітів фірми і інформаційні табличні матеріали, поточні результати оцінювальних розрахунків, інші джерела, використані в курсовій роботі.

Курсовик зроблений згідно із методичкою інституті, де він був зданий, а також відповідно до вимог міністерства освіти і науки України. За текстом представлені графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації порядку менеджменту. Дійсна курсова робота була уже якісно захищена в провідному університеті. Її можливо використовувати як стандарт для виготовлення власної курсової роботи чи для сильнішого вивчення тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит нематеріальних активів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.