Контроль виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями

Курсова робота (код: kr007)

Предмет: фінанси

Зміст

Вступ
1. Поняття та класифікація виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями
2. Характеристика законодавчої бази і огляд літератури з контролю і ревізії виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями
3. Організаційна структура і оцінка діяльності бюджетної установи
4. Організаційний етап контролю і ревізії виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями
5. Контроль і ревізія виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями
6. Узагальнення і реалізація результатів контролю і ревізії виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями
7. Автоматизація контролю і ревізії виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансів виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Надана курсова робота складається із підрозділів: введення й концептуальні частини й методологічні розділи, висновки і пропозиції, регістр вживаних джерел й додаток.

В вступі висвітлено роль тематики курсового проекту, мету й завдання проекту і досліджено предмет, об’єкти та інформацію, методологічні прийоми, напрямки апробації роботи.

В теоретичному пункті визначено економічну сутність предмету роботи, оцінку міри опрацювання цих проблем вітчизняними та закордонними ученими, визначення і доказ потреби свого напряму дослідження питання та аналіз законодавчої основи й наукових джерел й висунута характеристика стану конструкції керування суб’єкта господарювання і оцінені його основні статті господарювання й активу і пасиву в русі за колишні три роки і майбутнє господарювання компанії загалом і за конкретними курсами, враження відносно запасів покращення якості роботи суб’єкта господарської діяльності.

В другому розділі роз'яснено систему перевірки, методологію контролю виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями і оцінено систему бухобліку в організації і методику внутрішнього контролю та реалізація наслідків перевірки, написання звіту контролю.

У висновках і пропозиціях висвітлено наслідки реалізованого вивчення за темою курсового проекту та виведені шляхи для вдосконалення перевірки виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями.

Реєстр використаної літератури складається з матеріалів, що були використані при розгляді проблеми. За текстом курсовика вставлені посилання на номер джерела у переліку.

В додатку надані розроблені автором форми документів, звіт про фінансово-майновий стан та звіт про фінансові результати із річної звітності суб’єкта господарювання та оцінювальні табличні матеріали й первинні наслідки аналітичних обрахунків а також другі матеріали, застосовані у курсовому проекті.

Курсовик створений згідно з методологічними рекомендаціями ВИШі, в котрому він був захищений, а також відповідно до правил міністерства освіти і науки України. За текстом зображені графічні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації процесу управління. Представлена курсова робота була уже вдало складена у українському ВУЗі. Її можна застосовувати як стандарт для виготовлення особистої курсової роботи або для точнішого оволодіння теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит доходів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.