Контроль оборотних активів промислових підприємств

Курсова робота (код: kr008)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика оборотних активів промислових підприємств
2. Огляд законодавства і аналіз літератури з контролю оборотних активів промислових підприємств
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційна стадія контролю оборотних активів промислових підприємств
5. Методика контролю оборотних активів промислових підприємств
6. Методика контролю і ревізії оборотних активів промислових підприємств в умовах використання новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю оборотних активів промислових підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Ця курсова робота структурується на: вступ й теоретичні пункти, а також аудиторські пункти, а також висновки і пропозиції, регістр застосованих джерел, додаткові матеріали.

В преамбулі роз'яснено важливість теми курсової роботи, ціль й задачі проекту, оцінено предмет та об’єкт та інформативні матеріали і методи та напрямки апробації дослідження.

У концептуальній рубриці оглянуто фінансовий зміст предмету дослідження, оцінку міри розкриття досліджуваних проблем нашими та зарубіжними науковцями, визнання і підтвердження вимоги власного напрямку опрацювання питання та оцінку законодавчої підстави, спеціальної літератури, висунута оцінка порядку структури менеджменту суб’єкта господарської діяльності та охарактеризовані його загальні показники господарювання та ресурсів в русі за останні три роки і перспективи розвитку компанії взагалі, за окремими напрямами і оцінювання стосовно ресурсів покращання ефективності поведінки компанії.

У дослідному пункті вивчено складання програми контролю і проведення перевірки оборотних активів промислових підприємств і розглянуто систему бухобліку у компанії, методику внутрішнього контролювання і реалізація наслідків перевірки, написання звіту аудиту.

В висновку простежено наслідки зробленого досліду за темою курсового дослідження й виведені шляхи стосовно удосконалення перевірки оборотних активів промислових підприємств.

Список уживаних джерел збирається із матеріалів, що були використані при дослідженні теми. По тексту курсовика виставлені виноски на номер джерела у списку.

У доповненнях надані складені автором конфігурації документів, звіт про фінансово-майновий стан і звіти про фінансові результати із фінансових звітів суб’єкта господарювання а також оцінювальні таблиці і первинні наслідки оцінювальних обрахунків а також інакші матеріали, використані у курсовому досліджені.

Курсовик написаний узгоджено з методичними рекомендаціями ВУЗу, в якому він був зданий, а також відповідно до потреб міністерства освіти і науки України. По тексту зображені графічні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації ходу менеджменту. Пропонована курсова робота була вже благополучно здана в столичному вищому навчальному закладі. Її можливо використовувати як стандарт для написання власної курсової роботи чи для сильнішого вивчення теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит стану бухгалтерського обліку підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.